Don't Miss
Home » Sport » Dwie bramki Trznadla z Karpatami

Dwie bramki Trznadla z Karpatami

Okocimski KS Brzesko w przedostatnim sparingu podczas okresu przygotowawczego pokonał trzecioligowe Karpaty Krosno 2:1 (1:1).

Dwie bramki dla „Piwoszy” zdobył Robert Trznadel. Teraz beniaminek I ligi przygotowywać się będzie do środowej potyczki z Puszczą Niepołomice, w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski 2012/2013.

W pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo wyrównane widowisko i kilka okazji bramkowych. Obydwa zespoły wykorzystały po jednej swojej szansie. Prowadzenie objęli krośnianie, po bramce Tomasza Liputa, który znalazł drogę do siatki Dawida Mieczkowskiego po podaniu od Tomasza Kozieła, nota bene byłego „Piwosza”. W 27. minucie beniaminek I ligi wyrównał stan rywalizacji. Na uderzenie z osiemnastego metra zdecydował się Robert Trznadel. Piłka po drodze odbiła się od któregoś z zawodnika z Krosna i wpadła do siatki. Podopieczni Krzysztofa Łętochy jeszcze przed przerwą mieli okazję na drugie trafienie, ale Robert Trznadel w sytuacji sam na sam z Piotrem Hajdukiem. Po zmianie stron dzielił i rządził już Okocimski, ale brzeszczanie długo nie mogli znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego tego dnia goalkeepera krośnian Mateusza Krawczyka. Bramkarz Karpat Krosno dwoił się i troił przy próbach Łukasza Zaniewskiego, Marcina Szałęgi czy Pawła Pyciaka. Sposób na 21-latka w 82. minucie znalazł Robert Trznadel, po tym jak sędzia zastosował przywilej korzyści po faulu na Łukaszu Zaniewskim w polu karnym. Ostatecznie mecz-test zakończył się minimalnym zwycięstwem Okocimskiego 2:1 (1:1).