Don't Miss
Home » Sport » Jadowniczanka : Skalnik Kamionka Wielka – 1:1 – zdjęcia

Jadowniczanka : Skalnik Kamionka Wielka – 1:1 – zdjęcia

Po dobrym meczu w pierwszej kolejce, przyszła kolejna konfrontacja z „wygą” IV ligi Ludowym Klubem Sportowym Skalnik Kamionka Wielka.

Każda z drużyn dążyła do zdobycia bramki, kilkakrotnie zawodnicy z pola sprawdzali umiejętności bramkarzy. Pierwsza połowa nie przyniosła pozytywnego rezultatu dla żadnego zespołu.

Druga połowa przyniosła wiele sytuacji podbramkowych dla obu drużyn, pierwszą wykorzystali piłkarze Skalniaka Kamionka Wielka zdobywając w 63 minucie bramkę. Kibice Jadowniczanki długo nie musieli czekać bo już 67 minucie Kotarba doprowadził do remisu. Do samego końca spotkania trwała walka o zmianę wyniku jednak żadnemu z zespołów nie udało się doprowadzić do rozstrzygnięcia na swoją korzyść.

Spotkanie pomiędzyLKS Jadowniczanka Jadowniki a LKS Skalnik Kamionka Wielka zakończył się remisem 1:1.
Następne spotkanie to wyjazdoweJadowniczanki, które odbędzie się 19 sierpnia 2012 roku o godz. 11.00 z MKS-em Sandecja II Nowy Sącz w Nowym Sączu.