Don't Miss
Home » Sport » „Gorąca” druga połowa

„Gorąca” druga połowa

tar1W swoim pierwszym sparingu zespół Okocimskiego Brzesko nie dał rady Tarnovii Tarnów, ulegając aż 1:7. Honorowe trafienie dla „Piwoszy” zaliczył Tomasz Gałka, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak wysokiego wyniku jakim zakończyło się sobotnie spotkanie. Widać było jednak różnicę między zespołem Tarnovii, a Okocimskim. To właśnie goście jako pierwsi zaatakowali bramkę Karola Jurkiewicza, który niejednokrotnie ratował zespół przed utratą bramki. Niestety dobra gra Tarnovii oraz błędy w szeregach obronnych „Piwoszy” spowodowały że to goście prowadzili po pierwszej połowie 2:1.

Druga odsłona to zdecydowana dominacja podopiecznych Wojciecha Gucwy, którzy w zaledwie 3 minuty strzelili trzy bramki. Na usprawiedliwienie dla „Piwoszy” trzeba dodać, że wystąpili oni w mocno okrojonym składzie, a w ich szeregach wystąpiło kilku juniorów bez doświadczenia na poziomie ligi okręgowej.

Okocimski KS Brzesko – Tarnovia Tarnów 1:7 (1:2)
Bramki: Tomasz Gałka (k) – Bartłomiej Krużel, Rafał Zegar x2, Piotr Wałek, Daniel Przydział x2, testowany.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Konrad Kołodziej, Tomasz Florek, Igor Łanocha, Andrzej Ryglowski – Filip Ząbkowski, Jakub Hebda, Arkadiusz Goryczka, Michał Zydroń, Łukasz Kołodziej – Tomasz Gałka oraz Tomasz Jagiełka, Dariusz Salamon, testowany I, testowany II, testowany III

Sędzia: Mariusz Stolarz.