Don't Miss
Home » Kultura » Bitwa Darii Reczek i Alicji Szemplińskiej – w światowym TOP10 programu The Voice Global

Bitwa Darii Reczek i Alicji Szemplińskiej – w światowym TOP10 programu The Voice Global

Alicja Szemplińska vs. Daria Reczek - "1 + 1" - Bitwy - The Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska vs. Daria Reczek – „1 + 1” – Bitwy – The Voice of Poland 10

Za nami już emocje jubileuszowej 10 edycji The Voice of Poland. W sobotę 30 listopada 2019 r. w finale The Voice of Poland pochodząca ze Szczepanowa Daria Reczek zmierzyła się z Alicją Szemplińską. W ostatecznej rozgrywce głosami publiczności wygrała Alicja Szemplińska. Występ Darii w The Voice of Poland dostarczył wielu emocji i chwil wzruszenia. 

Nie było to pierwsze „starcie” młodych gwiazd tego programu. Alicja Szemplińska i Daria Reczek dały niesamowity występ w „The Voice of Poland” już miesiąc wcześniej. Dziewczyny były ostatnimi uczestniczkami, które walczyły w Bitwach Voice of Poland 10. Uczestniczki zmierzyły się w Bitwie, podczas której zaśpiewały utwór „1+1” Beyonce.

Na etapie przesłuchań w ciemno Daria zdecydowała, że swój talent będzie szlifować pod okiem Tomsona i Barona z Afromental. W „Bitwie” zestawili oni Darię z Alicją Szemplińską. Swoje umiejętności zaprezentowały śpiewając wspomniany już megahit „1+1”, z repertuaru Beyonce. Trenerzy zdecydowali, że to Alicja Szemplińska zaśpiewała lepiej. Pomimo że Daria ostatecznie przegrała Bitwę z Alicją, dzięki „kradzieży” Michała Szpaka pozostała w programie. Wtedy ich wykonanie tego utworu oczarowało jurorów i internautów. Zdaniem wielu osób był to jeden z najlepszych występów w „The Voice of Poland” od lat.

Talent dziewczyn z Polski mogą podziwiać również miłośnicy muzyki na całym świecie. We wtorek 3 grudnia 2019 r. na oficjalnym kanale The Voice Global na YouTube pojawiła się kompilacja najlepszych występów uczestników Bitew z tegorocznej edycji muzycznego show w różnych krajach. W światowym TOP10 The Voice na pozycji siódmej znalazła się Bitwa Alicji Szemplińskiej oraz Darii Reczek. Występ dziewczyn można oglądać od 8 minuty i 24 sekundy.

 


IB / The Voice of Poland

TOP 10 | NAJLEPSZE BITWY THE VOICE 2019 r.

Alicja Szemplińska vs. Daria Reczek – „1 + 1” – Bitwy – The Voice of Poland 10