Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko / Kolizja skutera oraz samochodu osobowego na ul. Królowej Jadwigi / 4 grudnia 2019 r.

Brzesko / Kolizja skutera oraz samochodu osobowego na ul. Królowej Jadwigi / 4 grudnia 2019 r.

Wypadek na ul. Królowej Jadwigi 4 grudnia 2019 r.

Wypadek na ul. Królowej Jadwigi 4 grudnia 2019 r.

W środę 4 grudnia 2019 r. około godz. 7.20 na skrzyżowaniu ul. Ogrodowej oraz ul. Królowej Jadwigi doszło do kolizji skutera oraz samochodu osobowego. W zdarzeniu ucierpiał kierujący skuterem.

– Mężczyzna przez moment nieuwagi wjechał czołowo w Fiata Seicento nadjeżdżającego od strony ul. Ogrodowej. Na miejscu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia dokonał policjant Krakowskiego Oddziału Prewencji Policji jadący na służbę. Po paru minutach na miejsce zdarzenia przybyło Pogotowie Ratunkowe, Policjanci ruchu drogowego oraz Straż Pożarna kontynuując akcję ratunkową. Mężczyzna na szczęście nie doznał poważnych obrażeń, jednakże przypominamy o ostrożniej jeździe i podwyższonym stopniu uwagi przy niestety coraz gorszych warunkach pogodowych dla kierowców – relacjonuje Marcin Chruściel.

Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadzili strażacy z PSP Brzesko, Policja oraz Zespół Ratownictwa Drogowego. W trackie trwania akcji ul. Królowej Jadwigi była zamknięta. 

foto nadesłane na redakcja@informatorbrzeski.pl oraz Szymon Zaucha

IB / Szymon Zaucha