Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko. Święto przedszkola nr 10

Brzesko. Święto przedszkola nr 10

19 września w Publicznym Przedszkolu nr 10 w Brzesku odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Święto przedszkola – pieczenie ziemniaka” połączone z uroczystym oddaniem do użytku sensorycznego placu zabaw. Na spotkanie licznie przybyli rodzice przedszkolaków, otwarcia placu zabaw w towarzystwie dyrektor placówki, Bożeny Martyny dokonał burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha.

Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji, między innymi przejażdżki na kucyku, wiele zabaw, konkursów i gier. Był również nietypowy pokaz mody, stroje wykonane zostały z worków po ziemniakach. Maluchy mogły zajadać się pysznymi potrawami przygotowanymi na bazie tego warzywa. W przygotowanie pikniku włączyło się całe grono pedagogiczne przedszkola, rodzice i sponsorzy, jego koordynatorkami były Natalia Biel, Barbara Bacik i Barbara Szydłowska.

Otwarty sensoryczny plac zabaw zbudowany głównie z myślą o dzieciach niepełnosprawnych to niezwykłe miejsce, w którym maluchy rękami i nogami dotykać i badać różnego rodzaju struktury.

Dyrekcja przedszkola, nauczyciele i rodzice składają serdeczne podziękowania sponsorom, którymi byli Fundacja Can-Pack, CP-Food And Industrial, DDD – Dobre Dla Domu i Planeta – Centrum Rozrywkowo-Konferencyjne.

brzesko.pl