Don't Miss
Home » Sport » Can-Pack Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice 1:1

Can-Pack Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice 1:1

okocimskiPiłkarze Can-Pack Okocimskiego Brzesko wywalczyli punkt w potyczce z Puszczą Niepołomice remisując 1:1. Bramkę dla Piwoszy zdobył w 70 minucie Bartosz Sobotka, a wyrównał trzy minuty później Łukasz Nowak.

Obie drużyny przez całe spotkanie starały się grać ostrożnie aby nie popełnić błędu, który mógłby kosztować stratę punktów. Piwosze objęli prowadzenie w 70 minucie po strzale Bartosza Sobotki z rzutu wolnego wykonywanego z ok 20 metrów. Piłka po strzale obrońcy OKS-u odbiła się jeszcze przed bramkarzem Puszczy i wpadła do bramki tuż przy lewym słupku.

Na odpowiedź Puszczy nie trzeba było długo czekać. Trzy minuty później kapitan drużyny z Niepołomic Łukasz Nowak zbiegł z piłką z lewej strony do środka boiska i płaskim strzałem z ok. 14 metrów posłał piłkę do siatki.
Podopieczni Roberta Orłowskiego dopisują punkt na swoje konto, lecz nie zmienia to sytuacji w tabeli I ligi. Piwosze pozostają w strefie spadkowej i mają coraz większą stratę do pozostałych drużyn walczących o utrzymanie

Can-Pack Okocimski: Mateusz Kuchta – Konrad Wieczorek (80, Mateusz Wawryka), Bruno Żołądź, Arkadiusz Ryś, Bartosz Sobotka – Konrad Cebula, Daniel Brud, Łukasz Tymiński, Jakub Grzegorzewski (71, Patryk Stefański), Jakub Kapsa (83, David Kwiek) – Kacper Tatara.

Puszcza: Krystian Stępniowski – Marcin Biernat, Wallace, Tomasz Wełna, Petar Borovićanin – Krzysztof Zaremba, Ifeanyi Uwakwe, Marcel Kotwica (75, Paweł Strózik), 10. Łukasz Nowak (75, Paweł Moskwik), 13. Bartosz Biel – 21. Mateusz Cholewiak (75, Łukasz Staroń).

żółte kartki: Tatara, Brud – Borovićanin.

One comment

1. Umocnili się po tym remisie u siebie ale na ostatnim miejscu w tabeli ,ponieważ drużyny ze strefy spadkowej wygrywają. Są jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie się ,ale u siebie do końca rundy trzeba wszystko wygrywać . Remis u siebie w obecnej sytuacji drużyny to porażka.