Don't Miss
Home » Kultura » Daria Reczek w półfinale „The Voice of Poland”! 23 listopada zaśpiewa na żywo

Daria Reczek w półfinale „The Voice of Poland”! 23 listopada zaśpiewa na żywo

Daria Reczek w The Voice of Poland

Daria Reczek w The Voice of Poland

The Voice of Poland zbliża się już do końca! W programie zostało już tylko ośmioro uczestników. A wśród nich pochodząca ze Szczepanowa Daria Reczek!

Kolejny odcinek programu – tym razem półfinałowy – już dzisiaj tj. 23 listopada w TVP 2 o godz. 20.05. Poznamy czwórkę, która ubiegać będzie się o tytuł The Voice of Poland. A za tydzień 30 listopada wielki finał. Czy zobaczymy w nim Darię?

Publiczność będzie ją mogła wesprzeć smsowo. Ma to duże znaczenie i może zadecydować o jej dalszych występach. Tak więc warto zmobilizować znajomych i przyjaciół do głosowania! 

– Dzisiaj o 20:05 kolejny odcinek na żywo. Zachęcamy do oddawania głosów na naszą druhnę Daria Reczek! SMSY o treści 11 na numer 7350. Głosować można tylko podczas programu – zachęcają jej znajomi z OSP Szczepanów. 

Do wpierania Darii zachęcają strażacy ze Szczepanowa – jej rodzina jest mocno związana z tą jednostką. Jej tata jest prezesem OSP Szczepanów, a dwaj bracia regularnie uczestniczą w akcjach ratowniczo-gaśniczych. 

Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, Nokauty – w każdej edycji wszyscy uczestnicy musieli zawalczyć w tych etapach po to, by dotrzeć do odcinków na żywo. Podczas Przesłuchań w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” na scenie zaśpiewało ponad 100 młodych i ambitnych wokalistów marzących o karierze muzycznej na miarę tych, które osiągnęli trenerzy show TVP2 – Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Do kolejnego etapu – Bitew, spośród nich trenerzy wybrali 48 osób, które zmierzyły się na muzycznym ringu. Ostatnim sprawdzianem przed odcinkami na żywo był etap Nokaut, w którym na scenie po raz ostatni zobaczyliśmy 28 uczestników. Do odcinków na żywo zakwalifikowało się 16 finalistów, po czterech z drużyny każdego z trenerów. W drużynie Michała Szpaka byli to: Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Jakub Dąbrowski oraz Daria Reczek. Do drugiego etapu występów na żywo decyzją widzów awansowali: Jakub Dąbrowski i Daria Reczek. Trener wybrał Piotra Szewczyka. W kolejnym odcinku na żywo do kolejnego etapu występów na żywo decyzją widzów awansował Jakub Dąbrowski. Trener wybrał natomiast Darię Reczek.

 

Każdy odcinek na żywo kończy się eliminacją jednej osoby z każdej drużyny. Poczucie bezpieczeństwa będą mieli uczestnicy, którzy otrzymają największą liczbę głosów od widzów. Spośród pozostałych, trenerzy wyeliminują najsłabsze ogniwo. W Wielkim Finale, który odbędzie się już 30 listopada, decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą wyłącznie widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

JAK WSPIERAĆ DARIĘ RECZEK?
W trakcie programu należy wysyłać SMSY o treści 11 na numer 7350. Koszt SMSa to (3,69zł z VAT)

WAŻNE: Głosować można tylko podczas programu. Osoba prowadząca program „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” informuje, w jakim przedziale czasowym przesłanie wiadomości SMS pod numer 7350 umożliwia głosowanie na uczestnika biorącego udział w programie „The Voice of Poland – Najlepszy Głos”. 

Regulamin głosowania <==

 

Występy Darii Reczek: Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, Nokauty, Na Żywo

Na żywo: Daria Reczek wykonała utwór Celine Dion i Barbry Streisand „Tell Me” i wywołała żywiołowe reakcję trenerów oraz otrzymała owacje na stojąco (9 listopada). W kolejnym odcinku na żywo Daria zaśpiewała piosenkę Sary Bareilles pt.„Gravity”. Pełna emocji piosenka pochodziła z repertuaru amerykańskiej wokalistki Sary Bareilles.(16 listopada).

Nokauty: Daria Reczek wykonała utwór „Young and Beautiful” który w oryginale zaśpiewała Lana Del Rey. Z drużyny Michała Szpaka na scenie wystąpili również: Filip Czyżykowski, Jakub Dąbrowski, Violet Oliferuk, Magdalena Ollar, Marzena Ryt oraz Piotr Szewczyk. Ostatecznie podczas Nokautu wybrał: Piotra Szewczyka, Darię Reczek, Jakuba Dąbrowskiego i Magdalenę Ollar. 

Bitwy: Występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek z grupy Tomsona i Barona okazał się najbardziej spektakularny podczas 10 edycji Voice of Poland. Swoje umiejętności zaprezentowały śpiewając megahit „1+1”, z repertuaru Beyonce. Trenerzy zdecydowali, że to Alicja Szemplińska zaśpiewała lepiej. Pomimo że Daria ostatecznie przegrała Bitwę z Alicją, dzięki „kradzieży” Michała Szpaka pozostała w programie.

Przesłuchania w Ciemno: Daria zaśpiewała piękny utwór „A thousand years” wykonywany przez Christinę Perri. „A Thousand Years” to wyzwanie, które wymaga prawdziwego talentu i wyjątkowej odwagi. Daria Raczek była pewna swoich możliwości.

 

10 edycja The Voive Of Poland

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu – Przesłuchań w Ciemno. W kolejnej odsłonie muzycznego talent show jurorami są: Michał Szpak, Tomson i Baron oraz debiutujący w tej roli Kamil Bednarek i Margaret.

Na scenie TVP2 w programie The Voice of Poland swoją karierę muzyczną rozpoczynali m.in.: Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Marcin Sójka oraz Michał Szczygieł.

Program The Voice of Poland możecie oglądać również w internecie po emisji odcinków w telewizji, muzyczne show jest dostępne na platformie vod.tvp.pl.


foto: fb@The Voice of Poland TVP
IB / voice.tvp.pl

 

VIDEO