Don't Miss
Home » Wiadomości » Daria Reczek w wielkim finale The Voice of Poland / To już dzisiaj!

Daria Reczek w wielkim finale The Voice of Poland / To już dzisiaj!

Już dzisiaj wielki finał „The Voice of Poland”. Na scenie zobaczymy młodą, utalentowaną mieszkankę Szczepanowa – Darię Reczek! W sobotę, 30 listopada 2019 r. o godz. 20.05 w TVP2 wyemitowany zostanie ostatni, finałowy odcinek jubileuszowej edycji programu. O zwycięstwo powalczy 4 uczestników.

W finale „The Voice of Poland” na scenie zmierzą się:

z drużyny Margaret: Tadeusz Seibert,

z drużyny Kamila Bednarka: Damian Kulej,

z drużyny Michała Szpaka: Daria Reczek,

z drużyny Tomsona i Barona: Alicja Szemplińska.

Publiczność będzie ją mogła wesprzeć smsowo. Ma to duże znaczenie i może zadecydować o jej wygranej. W finale the Voice of Poland to publiczność decyduje o zwycięstwie! Tak więc warto zmobilizować znajomych i przyjaciół do głosowania!

– Kochani to już dziś. Nie spodziewałam się tego, że uda mi się być w tym miejscu, w którym jestem. Dziękuję Wam za wszystko, za Wasze wsparcie do tej pory. To wszystko się udało dzięki Wam. Dzisiejszy wynik nie ma znaczenia, każdy z nas już wygrał. Dzisiaj będzie po prostu koncert 4 wspaniałych finalistów – pisze na swoim profilu facebookowym Daria Reczek.

Bliscy i znajomi Darii zapraszają na wspólne oglądanie jej finałowego występu. Spotkanie jest organizowane w remizie OSP w Szczepanowie

– Serdecznie zapraszamy w sobotę na godzinę 20:05 do naszej remizy na wspólne oglądanie The Voice of Poland. W tym dniu odbędzie się finał X edycji programu. Nasza druhna Daria Reczek ma szansę powalczyć o zwycięstwo. Dlatego zachęcamy do najliczniejszego udziału aby dopingować Darię, a tym którzy nie mogą przybyć do naszej jednostki prosimy przynajmniej o wysyłanie sms-ów o treści 11 na numer 7350. – zachęcają druhowie z OSP Szczepanów.

Wydarzenie na fb: Wspólne oglądanie Finału The Voice of Poland! <==

JAK WSPIERAĆ DARIĘ RECZEK?
W trakcie programu należy wysyłać SMSY o treści 11 na numer 7350. Koszt SMSa to (3,69zł z VAT)

WAŻNE: Głosować można tylko podczas programu. Osoba prowadząca program „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” informuje, w jakim przedziale czasowym przesłanie wiadomości SMS pod numer 7350 umożliwia głosowanie na uczestnika biorącego udział w programie „The Voice of Poland – Najlepszy Głos”. 

Podczas trwania dzisiejszego głosowania zostaną przeprowadzone łącznie 3 etapy głosowania:
a. I etap – głosowanie na jednego z czterech uczestników biorących udział w finale Programu,
b. II etap – głosowanie na jednego z trzech uczestników biorących udział w finale Programu,
c. III finałowy etap – głosowanie na jednego z dwóch uczestników biorących udział w finale Programu.

Regulamin głosowania <==

Występy Darii Reczek: Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, Nokauty, Na Żywo

Na żywo: Daria Reczek wykonała utwór Celine Dion i Barbry Streisand „Tell Me” i wywołała żywiołowe reakcję trenerów oraz otrzymała owacje na stojąco (9 listopada). W kolejnym odcinku na żywo Daria zaśpiewała piosenkę Sary Bareilles pt.„Gravity”. Pełna emocji piosenka pochodziła z repertuaru amerykańskiej wokalistki Sary Bareilles (16 listopada). W półfinale 23 listopada Daria zaprezentowała przebój brytyjskiej wokalistki Bishop Briggs „River”.

Nokauty: Daria Reczek wykonała utwór „Young and Beautiful” który w oryginale zaśpiewała Lana Del Rey. Z drużyny Michała Szpaka na scenie wystąpili również: Filip Czyżykowski, Jakub Dąbrowski, Violet Oliferuk, Magdalena Ollar, Marzena Ryt oraz Piotr Szewczyk. Ostatecznie podczas Nokautu wybrał: Piotra Szewczyka, Darię Reczek, Jakuba Dąbrowskiego i Magdalenę Ollar. 

Bitwy: Występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek z grupy Tomsona i Barona okazał się najbardziej spektakularny podczas 10 edycji Voice of Poland. Swoje umiejętności zaprezentowały śpiewając megahit „1+1”, z repertuaru Beyonce. Trenerzy zdecydowali, że to Alicja Szemplińska zaśpiewała lepiej. Pomimo że Daria ostatecznie przegrała Bitwę z Alicją, dzięki „kradzieży” Michała Szpaka pozostała w programie.

Przesłuchania w Ciemno: Daria zaśpiewała piękny utwór „A thousand years” wykonywany przez Christinę Perri. „A Thousand Years” to wyzwanie, które wymaga prawdziwego talentu i wyjątkowej odwagi. Daria Raczek była pewna swoich możliwości.

10 edycja The Voive Of Poland

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu – Przesłuchań w Ciemno. W kolejnej odsłonie muzycznego talent show jurorami są: Michał Szpak, Tomson i Baron oraz debiutujący w tej roli Kamil Bednarek i Margaret.

Na scenie TVP2 w programie The Voice of Poland swoją karierę muzyczną rozpoczynali m.in.: Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Marcin Sójka oraz Michał Szczygieł.

Program The Voice of Poland możecie oglądać również w internecie po emisji odcinków w telewizji, muzyczne show jest dostępne na platformie vod.tvp.pl.

foto: tvp.pl

IB

VIDEO