Don't Miss
Home » Sport » Derby powiatowe w siatkówce meżczyzn

Derby powiatowe w siatkówce meżczyzn

8 marca w hali ZSP 1 w Brzesku odbył się mecz IV ligi siatkówki mężczyzn z udziałem dwóch drużyn reprezentujących powiat brzeski w tej klasie rozgrywek. Miejscowy MKS Gryf podejmował zespół Wolania Wola Dębińska. Na uwagę zasługuje fakt, że wielu zawodników obu drużyn kiedyś razem trenowało i grało.

Mecz zaczął się od bardzo wyrównanego seta, który długi nie mógł być rozstrzygnięty, walka o uzyskanie dwu punktowej przewagi doprowadziła wynki do stanu 33:35. W drugim secie pod koniec zespół Gryfa wyrażnie prowadził, jednak drużynie przyjezdnej udało się wygrać na przewagi do 26. Trzeci set też należał do Wolani, który wygrała bez przewag.

W przyszłym tygodniu odbędą się kolejne derby powiatowe tym razem MKS Gryf będzie podejmował zespół Zelina Jurków.