Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Dni Brzeska 2018: XI Wybory Najsympatyczniejszego Psa

Dni Brzeska 2018: XI Wybory Najsympatyczniejszego Psa

W sobotę 23 czerwca 2018 r. mimo nieco deszczowej pogody właściciele najsympatyczniejszych psów spotkali się po raz jedenasty w Ogródku Jordanowskim. Jak co roku impreza rozpoczynająca drugi dzień Dni Brzeska zgromadziła kilkanaście czworonogów.

Wszystkie psy prezentowane przez właścicieli pokazały w różnego rodzaju sztuczki. Było więc szczekanie na komendę, podawanie łapy, przechadzki, skoki itp. Mogłoby się wydawać, że w sobotnie przedpołudnie w ogródku słychać było tylko szczekanie i ujadanie psów. Nic bardziej mylnego. Jak na zgromadzone w jednym miejscu towarzystwo było cicho i spokojnie. Wszystkie psy, małe i duże, zachowywały się bardzo spokojnie.  Ich właściciele opowiadali o nich zgromadzonej publiczności i jury.

Po pokazie wyłoniono i nagrodzono zwycięzców konkursu. Tytuł „Najsympatyczniejszego psa 2018 roku” rasy mniejszej oraz puchar przewodniczącego zarządu osiedla „Stare Miasto” otrzymał piesek wabiący się Vader (właściciel Liwia Jakubowska). Z kolei tytuł „Najsympatyczniejszego psa 2018 roku” rasy większej oraz puchar przewodniczącego zarządu osiedla „Stare Miasto” otrzymała suczka o imieniu Miss Daisy (właściciel Agnieszka Klebert). Przyznano także szereg nagród dla pozostałych piesków uczestniczących w konkursie.

Przypomnijmy, że pomysłodawcą i organizatorem tej miłej zabawy, która odbywa się zawsze przy okazji Dni Brzeska jest radny miejski Adam Kwaśniak.

W tym roku po raz kolejny nagrodzono osoby, które dokarmiają, chronią przed deszczem i mrozem, zbierają karmę i niezbędne przedmioty dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Za swoją pracę zostały nagrodzone: Pani Jolanta Orlińska – Marecik oraz Pani Anna Kmiecik.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i czekamy na kolejne święto piesków w przyszłym roku.

 

Brzesko. Wybory Najsympatyczniejszego Psa 2018.

Opublikowany przez Informator Brzeski Sobota, 23 czerwca 2018

IB

Fot. Maciej Mazur