Don't Miss
Home » Sport » Dobre wieści z Okocimskiego

Dobre wieści z Okocimskiego

okocimskiPodpisano zgodę na odejście z klubu Marcina Szałęgi, który wyjeżdża za granicę. To piąty piłkarz, który opuści klub podczas przerwy zimowej. Prezes Czesław Kwaśniak mówi, że teraz przyjdzie pora na zakupy.

Po uzgodnieniach ze sztabem szkoleniowym i trenerem chciałby, aby do drużyny dołączyli dwaj klasowi piłkarze z Ekstraklasy, którzy pomogą w utrzymaniu się w I Lidze. Podobnie jak kibice, nie wyobraża sobie, aby stało się inaczej i będzie robił wszystko, żeby Okocimski zajął jak najwyższą pozycję w tabeli.

W tym roku klub obchodzi 80 – lecie istnienia i dobra postawa piłkarzy byłaby pięknym prezentem dla kibiców. Obchody klubowej rocznicy były między innymi tematem spotkania prezesa Kwaśniaka z burmistrzem Wawryką. Panowie ustalali przebieg rocznicowych obchodów. Przez lata istnienia w klubie wychowało się wielu znakomitych piłkarzy, siatkarzy, tenisistów i wielu mistrzów w innych dyscyplinach, których sekcje istniały dawniej w Okocimskim Klubie Sportowym. Główne rocznicowe obchody odbędą się w czerwcu. Prezes Czesław Kwaśniak zapowiada przyjazd wielu znakomitych gości. Wśród nich będzie także nowy Prezes PZPN Zbigniew Boniek.

IB