Don't Miss
Home » Wiadomości » Gmina Gnojnik. Wydano prawie 9,5 ton żywności

Gmina Gnojnik. Wydano prawie 9,5 ton żywności

gnojnik-nW dniu 23 listopada miała miejsce 4 edycja wydawania paczek żywnościowych, z której skorzystało aż 211 rodzin (tj. 707 osób). Tym razem na 1 osobę przypadało ok. 13 kg żywności.

Obecna paczka żywnościowa zawierała produkty typu: cukier, olej, sok jabłkowy, groszek z marchewką, mleko, ryż, koncentrat pomidorowy, makaron świderki, serek topiony oraz ser podpuszczkowy.

Wójt Gminy Gnojnik oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnojniku serdecznie dziękują właścicielom firm: CMC Centrum Motoryzacji Czyżycki oraz HEMIST, którzy po raz kolejny w czynie społecznym zapewnili transport żywności.
Pragniemy również serdecznie podziękować sołtysowi wsi Lewniowa, panu Arturowi Seniukowi za pomoc przy wydawaniu żywności.

Osoby zainteresowane otrzymaniem wsparcia w przyszłym miesiącu proszone są o zgłoszenie się do GOPS w Gnojniku w celu zakwalifikowania się do programu po spełnieniu wymaganych kryteriów.

Jednocześnie chcemy poinformować, że nastąpiła zmiana terminu odbioru żywności w formie paczki żywnościowej tylko w miesiącu grudniu na dzień 15.12.2015 r (tj. wtorek). Czas i miejsce wydawania paczek pozostają bez zmian, czyli w godzinach od 8.00 do 14.00 w lokalu pomiędzy sklepem „Malinka”, a sklepem odzieżowo – obuwniczym „Gosia” w Gnojniku.

Zmiana spowodowana jest otrzymaniem paczki jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

ug