Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Gotowanie warsztatowe – Kwartet na Przedgórzu

Gotowanie warsztatowe – Kwartet na Przedgórzu

Do udziału w „Warsztatach z gotowania potraw z grzybów” zaprasza Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”. Spotkania zaplanowano:

– 3 października w Domu Strażaka – Wola Radłowska o g. 16.30.

– 13 października GOSiR – Mokrzyska o g. 16.30.

– 14 października w remizie OSP – Dębnie o g. 16.30.

 – 15 października w Dom Wiejski – Waryś o g. 13.00.

Celem warsztatów jest nie tylko zapoznanie się z ciekawymi przepisami i sposobami przyrządzania potraw z grzybów, ale także zachęcenie mieszkańców do ich promowania.

Grzyby, które w obfitości występują w okolicznych lasach stanowić mogą ważny element lokalnego produktu turystycznego wyróżniającego, a zarazem promującego obszar LGD.

Na podsumowanie warsztatów w sobotę 15 października w Domu Wiejskim w Warysiu o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie autorskie z gościem specjalnym – siostrą Anastazją Pustelnik – siostrą zakonną, kucharką, autorką licznych przepisów kulinarnych.

Warsztaty adresowane są do wszystkich mieszkańców z obszaru działania Lokalnej Grupy Działania (tj. Gminy Radłów, Gminy Borzęcin, Gminy Dębno i Gminy Brzesko), a w szczególności do sołtysów, Gospodarstw Agroturystycznych oraz Kół Gospodyń Wiejskich.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczenia techniczne, jak i organizacyjne liczba miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze zapisy, których można dokonywać mailowo: lgddebno@gmail.com lub telefonicznie: 513 733 570 / 14-684-6666.


za gminadebno.pl

PLAKAT