Nie przegap
Strona główna » Sport » II Konkurs plastyczny „Bezpiecznie z wodą i przyrodą” – kolejna edycja / Zgłoszenia do 3 czerwca

II Konkurs plastyczny „Bezpiecznie z wodą i przyrodą” – kolejna edycja / Zgłoszenia do 3 czerwca

Przed nami kolejna edycja Konkursu plastycznego „BEZPIECZNIE Z WODĄ I PRZYRODĄ” – akcji która wpisuję się w kampanię profilaktyczną mającą na celu zwiększyć bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w okresie wakacji na obszarach wodnych. Dlatego działając konkretnie, w trosce o życie i zdrowie najbardziej cennej dla naszej przyszłości grupy społecznej to znaczy dzieci i młodzieży szkolnej, serdecznie zapraszamy szkoły z terenu Województwa  Małopolskiego aby wzięły udział w konkursie.

Zaproponowana akcja edukacyjno – profilaktyczna skierowana do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych ma na celu aktywne kształtowanie rozwagi oraz odpowiedzialności nie tylko za własne zdrowie i życie, ale również zdrowie i życie swoich rówieśników i osób dorosłych przy świadomym korzystaniu z wody i przyrody.

Wykonana i nadesłana do oceny praca plastyczna (regulamin konkursu w załączniku) dotycząca bezpieczeństwa wypoczynku dzieci i młodzieży będzie popularyzowana w kampanii społeczno-edukacyjnej i może być nagrodzona szeregiem nagród. Profesjonalne jury przyzna w tym celu trzy nagrody główne (profesjonalny ponton, rower górski, sprzęt turystyczny – namiot, śpiwór, plecak) oraz 30 wyróżnień (torba sportowo – podróżna, sprzęt sportowy, sprzęt biwakowy, gadżety).

Honorowy patronat nad przebiegiem i finałem kampanii profilaktycznej „bezpiecznie z wodą i przyrodą” sprawuje Małopolski Kurator Oświaty, Małopolskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego,  Władze Samorządowe Województwa Małopolskiego, instytucje i firmy Województwa Małopolskiego.

Organizatorami konkursu są: Tarnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz UKS „Olimpijczyk” Pałac Młodzieży w Tarnowie.

Dodatkowe informacje – pod adresem: konkurswopr@gmail.com lub telefonicznie: 606 105 578.

Do pobrania:
PLAKAT KONKURSU BEZPIECZNIE Z WODĄ I PRZYRODĄ II EDYCJA.pdf

REGULAMIN KONKURSU BEZPIECZNIE Z WODĄ I PRZYRODĄ 2019.pdf

KARTA ZGŁOSZENIOWA KONKURSU BEZPIECZNIE Z WODĄ I PRZYRODĄ 2019.pdf

UKS Olimpijczyk