Don't Miss
Home » Sport » Jadowniczanka – Tuchovia 3:0 – zdjęcia

Jadowniczanka – Tuchovia 3:0 – zdjęcia

Zespół prowadzony przez trenera Roberta Sakowicza przystąpił do inaugurującego spotkania z Tuchovia Tuchów po awansie do IV ligi grupy małopolskiej (wschód). Przed rozpoczęciem spotkania wręczono okolicznościowy puchar z tej okazji.

Mecz w pierwszej połowie toczył się pod dyktando zawodników Jadowniczanki, która dążyła do zwycięstwa, za co zostali wynagrodzeni w 20 minucie. Dośrodkowanie Bujaka trafiło wprost na nogę Kotarby a ten posłał piłkę niemal do pustej bramki.

Na początku drugiej połowy zawodnik Tuchovii z 6 metrów trafia w poprzeczkę, a parę minut później z drugiej strony boiska piłkarz JadowniczankiRydz mocnym uderzeniem z około 20 metrów trafia w porzeczkę bramki. W 77 minucie w polu karnym gości zostaje sfaulowany Kotarba i sędzia wskazuje jedenastkę. Rzut karny na bramkę zamienia Michał Kulig. Także w końcówce meczu w obrębie pola karnego tym razem zostaje faulowany Święch. Arbiterdyktuje kolejny rzut karny dla drużyny Jadowniczanki. Drugiego karnego ponownie wykorzystuje Kulig, zdobywając swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

Inauguracyjny mecz na rozpoczęcie sezonu 2012/2013 i powrocie do IV ligi po 15 latach na stadionie LKS Jadowniczanka Jadowniki kończy sięzwycięstwem gospodarzy 3:0.