Don't Miss
Home » Sport » Jadowniki / Ostatnie wolne miejsca na Bieg Tropem Wilczym

Jadowniki / Ostatnie wolne miejsca na Bieg Tropem Wilczym

Do największej imprezy biegowej w Polsce jaką jest „Bieg Tropem Wilczym” pozostało niespełna dwa tygodnie. Na liście startowej jest już zapisanych 225 osób! Limit liczby uczestników biegu, którzy otrzymają pełne pakiety startowe wynosi 250 osób – tak więc osoby które chcą wystartować w biegu powinny zrobić to jak najszybciej! Warto to zrobić najpóźniej do 18 lutego, dzięki temu można liczyć na niższa opłatę startową.

– Docelowo w biegu weźmie udział nawet 270 biegaczy. To bardzo dobry wynik i prawdopodobnie najlepszy w regionie. Serdecznie zapraszamy do Jadownik – mówi Michał Krzywda przewodniczący Stowarzyszenia „Nasze Jadowniki”, jednego z organizatorów biegu.

W niedzielę 3 marca 2019 r. w ponad 360  miejscowościach w całym kraju oraz m.in. w Nowym Jorku, Londynie oraz na Ukrainie, Litwie i w Australii odbędzie się siódma edycja Biegu Tropem Wilczym upamiętniającego Żołnierzy Wyklętych. Po raz czwarty na liście można znaleźć Jadowniki. Szacunkowo w całej Polsce w pamiątkowym biegu wystartuje ponad 75 000 osób!

Organizatorami biegu są: Stowarzyszenie „Nasze Jadowniki”, Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Jadowniki, Gmina Brzesko, a także ZHP Szczep Czarny im. Bohaterów Państwa Podziemnego z Jadownik.

Więcej o tegorocznej edycji biegu pisaliśmy pod koniec stycznia w artykule: Jadowniki / Ruszyły zapisem na bieg „Tropem Wilczym” <==

 

Dodatkowe informacje nt. biegu można znaleźć na stronie: http://tropemwilczym.com.pl <==

Wydarzenie na facebooku <==

Zapisy do biegu (chronotex.pl) <==

IB