Don't Miss
Home » Sport » Jurków: CHORWACJA BEACH VOLLEYBALL CUP 2013 / zdjęcia

Jurków: CHORWACJA BEACH VOLLEYBALL CUP 2013 / zdjęcia

DSC_0892-nW dniu 4 sierpnia 2013 roku na kąpielisko Chorwacja w Jurkowie został rozegrany turniej piłki siatkowej plażowej CHORWACJA BEACH VOLLEYBALL CUP 2013.

Impreza rozgrywana po raz pierwszy na jurkowskim kąpielisku okazał się strzałem w dziesiątkę ciesząc się ogromnym zainteresowaniem wśród zawodników jak i gości wypoczywających na plaży. Do turnieju swoje zgłoszenie wysłało około 50 zespołów jednak ze względów organizacyjnych w turnieju wystąpiło 36 zespołów męskich 6 zespołów damskich.

Jurków odwiedziły drużyny z takich miast jak Rzeszów, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa. Turniej został rozegrany dzięki pomocy Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie, Starostwa Powiatowego w Brzesku oraz firm: pawlowskisport.pl, Climax, LMR Marketing, Pizzeria Plus Iwkowa, Michał Cygan Fotografia.

Patronat medialny nad imprezą objęło Radio RDN oraz InformatorBrzeski.pl

Turniej rozgrywany był na pięciu boiska przygotowanych specjalnie na ww zawody. Przy upale sięgającym około 36 stopni i bliskim sąsiedztwie plaży i wody zawody były okazją to spędzenia miłego ale aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju: www.WejdzDoGry.pl

Klasyfikacja końcowa:

mężczyźni: 1. Dream Team: Kamil Król/Marcin Kaptur 2. Laskowa: Łukasz Chełmecki/Grzegorz Sromek 3. Bobofruty IV: Dawid Gębala/Jacek Łata

kobiet: 1. Oleksy/Kiławiec: Renata Oleksy/Barbara Kiławiec 2. Bobofruty: Anna Drzymała/Paulina Jachym 3. Atomówki: Paulina Szot/ Beata Flasińska.

Kąpielisku Chorwacja już dzisiaj zaprasza na kolejną edycję turnieju mając nadzieję że turniej z roku na roku będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem i na stale wpisze się w kalendarz zawodów piłki plażowej w naszym województwie a może i poza nim.

PC

Foto. Maciej Mazur IB