Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Nabory wniosków dotacyjnych w LGD „Kwartet na Przedgórzu”

Nabory wniosków dotacyjnych w LGD „Kwartet na Przedgórzu”

LGD „Kwartet na Przedgórzu” informuje, że planuje w drugiej połowie października przeprowadzić kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy dla przedsiębiorców zamierzających rozwijać swoje firmy. Przypominamy, że o pomoc mogą ubiegać się właściciele podmiotów gospodarczych, które funkcjonują na rynku co najmniej rok. Z kwotą 50-procentowej refundacji wiąże się utworzenie co najmniej jednego nowego miejsca pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kwartetnaprzedgorzu.pl <==

LGD „Kwartet na Przedgórzu” ogłasza w terminie 14-30 października 2019 roku nabory wniosków o przyznanie pomocy z zakresów:

1/ Rozwijanie działalności gospodarczej,
2/ Renowacja zabytków,
3/ Promocja obszaru Przedgórza.

Ponadto w dniach 1-25 października zostanie przeprowadzony nabór wniosków na realizację zadań grantowych dotyczących organizacji wydarzeń sportowych i/lub rekreacyjnych.

Jednocześnie Zapraszamy na szkolenie dotyczące udziału w ww. naborach oraz przygotowania wniosków, które odbędzie się 20 września:

– o godz. 10.00 w Brzesku (Powiatowe Centrum Edukacji – ul. Piastowska 2 B),
– o godz. 15.00 w Warysiu (siedziba LGD – Waryś 327 B).

Ekspert i pracownicy Biura LGD „Kwartet na Przedgórzu” udzielą niezbędnych informacji o warunkach ubiegania się o dofinansowanie oraz o procedurze udzielania wsparcia, a także wyjaśnią jak interpretować kryteria oceny i wyboru wniosków. Jednocześnie przypominamy, że pracownicy LGD udzielają indywidualnego doradztwa dotyczącego składania wniosków codziennie w siedzibie Stowarzyszenia – Waryś 327 A.

Serdecznie Zapraszamy i Zachęcamy do składania wniosków.

borzecin.pl