Nie przegap
Strona główna » Sport » O „Puchar Starosty Brzeskiego” / zdjęcia

O „Puchar Starosty Brzeskiego” / zdjęcia

96W dniu 31 stycznia 2015 roku Akademia Sportu ELITA była organizatorem turnieju piłkarskiego dzieci z rocznika 2007 o „Puchar Starosty Brzeskiego”. W zawodach wystąpiło osiem zespołów, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. AS ELITA wygrywając wszystkie swoje mecze nie pozostawiła rywalom złudzeń kto w tym dniu był najlepszy…

Zapraszam do lektury wyników turnieju.

AP Brzesko – Unia Tarnów 1-1

Elita Brzesko – AP 08 Kolejarz Stróże 9-0 (Mgłosiek-5, Mleczko-3, Jaworski-1)

AP Kolejarz Stróże – Sandecja Nowy Sącz 2-4

Westovia Tarnów – FA Kielce 0-0

—————————————–

AP Brzesko – AP 08 Kolejarz 4-1

Sandecja – Unia 0-0

Elita – FA Kielce 4-0 (Mleczko-2, Mgłosiek-1, Jaworski-1)

AP Kolejarz – Westovia 1-0

—————————————–

AP Brzesko – Sandecja 4-1

FA Kielce – AP 08 Kolejarz 4-0

Westovia – Unia 0-2

Elita – AP Kolejarz 4-1 (Mgłosiek-2, Jaworski-2)

—————————————–

AP Brzesko – FA Kielce 1-1

Westovia – Sandecja 0-2

AP Kolejarz – AP 08 Kolejarz 3-0

Elita – Unia 1-0 (Mleczko-1)

—————————————–

AP Brzesko – Westovia 0-1

AP Kolejarz – FA Kielce 1-0

Elita – Sandecja 3-0 (Mgłosiek-2, Mleczko-1)

AP 08 Kolejarz – Unia 0-3

—————————————–

AP Brzesko – AP Kolejarz 2-0

Elita – Westovia 5-0 (Mgłosiek-3, Mleczko-1, Jaworski-1)

FA Kielce – Unia 0-1

Sandecja – AP 08 Kolejarz 3-0

—————————————–

AP Brzesko – Elita 0-1 (Mleczko-1)

Unia – AP Kolejarz 0-0

AP 08 Kolejarz – Westovia 0-6

FA Kielce – Sandecja 0-0

—————————————–

Klasyfikacja:

  1. Akademia Sportu Elita Brzesko               21pkt – 27:1
  2. Unia Tarnów                                 12pkt – 7:2
  3. Akademia Piłkarska Brzesko                   11pkt – 12:6
  4. Akademia Piłkarska Kolejarz Stróże       10pkt – 8:10
  5. Sandecja Nowy Sącz                          8pkt – 7:12
  6. Westovia Tarnów                               7pkt – 7:10
  7. Football Academy Kielce                       6pkt – 5:7
  8. Akademia Piłkarska 2008 Kolejarz Stróże       0pkt – 1:32

 

Najlepszy zawodnik turnieju: Tomasz MLECZKO (ELITA)

Najlepszy bramkarz turnieju: Szymon GAJCZEWSKI (UNIA) – 2 puszczone bramki

Najlepszy strzelec turnieju: Nikodem MGŁOSIEK (ELITA) – 13 zdobytych bramek

Autor najszybciej zdobytej bramki: Kacper KRÓL (UNIA) – 8 sekunda meczu z FA Kielce

Najbardziej impulsywny trener: Miłosz CHUDOBA(UNIA)

JCh