Don't Miss
Home » Wiadomości » Otwarcie biura poselskiego Józefy Szczurek- Żelazko w Czchowie

Otwarcie biura poselskiego Józefy Szczurek- Żelazko w Czchowie

W poniedziałkowe popołudnie (9 stycznia) odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego biura posłanki na Sejm RP – Józefy Szczurek Żelazko. Kolejne biuro zostało uroczyście otwarte w Czchowie. Interesanci z południowej części powiatu brzeskiego będą mogli kierować swoje zapytania oraz spotykać się z Posłanką.

W uroczystości wzięło udział kilkadziesiąt osób. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również przedstawiciele lokalnego samorządu: burmistrz  Czchowa Marek Chudoba, wiceburmistrz Czchowa Tadeusz Płachta, przewodniczący Rady Miejskiej Włodzimierz Rabiasz, a także Tadeusz Kanownik (wieloletni radny powiatu brzeskiego), oraz Roman Olchawa (były wójt i burmistrz Czchowa).

Pomimo, że główne biuro poselskie znajduje się w nie tak odległym przecież Brzesku – to Józefa Szczurek-Żelazko podkreślała, że rozumie jak ważna jest kwestia bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną i zachęcały do zgłaszania do biura swoich spraw i zapytań. 

Biuro poselskie reprezentantki Prawa i Sprawiedliwości czynne jest w poniedziałki (w godz. od 11.00 do 14.00 oraz w czwartki (w godz. od 14 do 16.00)  przy ul. Rynek 8 w Czchowie.

IB

Foto. Maciej Mazur