Don't Miss
Home » Sport » PLF – rozgrywki 28 listopada

PLF – rozgrywki 28 listopada

Dokładnie przed tygodniem miał miejsce mecz lidera tabeli II ligi z wiceliderem, zakończony zwycięstwem wicelidera drużyny KS Jakub. Tym razem nowy lider KS Jakub podejmował zespół nowego wicelidera BosmanObuwie.pl. Mecz był emocjonujący od pierwszych minut. KS Jakub stosunkowo szybko objął prowadzenie jednak od zdobycia pierwszej bramki mimo wielu kolejnych okazji do zdobycia gola nie udawało się to, najczęściej z pwoodu świetnych interwencji bramkarza BosmanObuwie.pl. Mateusza Błąkały a także z wielu trafień w słupki i poprzeczki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po przerwie wicelider objął prowadzenie jednak w końcówce KS Jakub wyrównał na 2:2. Nerwowa końcówka zaowocowała wieloma faulami zespołu BosmanObuwie.pl przez co KS Jakub miał 3 szanse do zdobycia bramki z przedłużonego rzutu karnego, wszystkie strzały obronił wspomniany wcześniej Mateusz Błąkała, którego można uznać za najlepszego zawodnika w poniedziałkowych rozgrywkach PLF.
We wcześniejszych spotkaniach zespół Turaczy pokonał Victorie 9:3 oraz ZIM Enter pokonał WAW 5:3.