Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Podwórko NIVEA w Uszwi i w Połomiu Małym

Podwórko NIVEA w Uszwi i w Połomiu Małym

podworko_niveaRozpoczęło się głosowanie internetowe w którym do wygrania jest 40 nowoczesnych placów zabaw. Organizatorem akcji jest firma kosmetyczna „Nivea”. Z terenu powiatu brzeskiego przystąpiły do konkursu m.in. Gminy Gnojnik oraz Iwkowa. Głosowanie odbywa się na stronie www.nivea.pl/podworko (zakładka NIVEA dla rodziny).

W konkursie pn. ”Podwórko NIVEA”, nagrodą jest wybudowanie ogólnodostępnego, rodzinnego placu zabaw na zgłoszonej lokalizacji:

– Gmina Gnojnik – teren przy kompleksie sportowym ”Orlik” w Uszwi.

– Gmina Iwkowa – działka położoną w centrum miejscowości Połom Mały.

Na podstawie wyników głosowania zostanie wybranych 40 zwycięskich obszarów z terenu całej Polski, w których powstanie niepowtarzalne podwórko NIVEA.

Wygrana zależy wyłącznie od państwa głosów. Oddajmy głos – wygrajmy rodzinne miejsce zabaw! – gorąco zachęcają organizatorzy.

Można spodziewać się zaciętej rywalizacji – o plac zabaw zmaga się ponad 1000 lokalizacji w całej Polsce!

Głosowanie jest dwuetapowe:
Od 1 kwietnia 2015 r. do 30 kwietnia 2015 r. do godziny 23:59:59 można oddawać głosy na lokalizację za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko (zakładka NIVEA dla rodziny).
Jeżeli na tym etapie dany plac nie zakwalifikujemy się do zwycięskiej 20-stki, to ma jeszcze szansę „odrobić straty” w drugiej turze głosowania, która odbędzie się w dniach od 1 do 31 maja.

Codziennie każdy ma możliwość oddania jednego głosu – im więcej głosów tym większa szansa na wygraną. Warto poprosić o wsparcie znajomych. To tylko kilka chwil poświęconych na wsparcie tego pomysłu – a uśmiech dzieci jest jak zawsze bezcenny.

UG Gnojnik / UG Iwkowa / IB