Don't Miss
Home » Sport » PÓŁFINAŁ PP VICTORIA KOSZYCE MAŁE-SOKÓŁ BORZĘCIN 2-3 (0-1)

PÓŁFINAŁ PP VICTORIA KOSZYCE MAŁE-SOKÓŁ BORZĘCIN 2-3 (0-1)

DSC_5110Początek meczu to szybka wymiana ciosów. Po 15 minutach goście próbowali uspokoić grę i przejąć kontrolę. Jednak utrudniało im to nierówna murawa  i determinacja gospodarzy którzy stosowali wysoki pressing. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 40minuty, wówczas po ładnej zespołowej akcji piłka trafia do R.Ciesielskiego, ten strzałem  w róg bramki zdobywa gola z 20 m, jest 0-1. W 43 min. po wrzutce z boku boiska pomocnika gospodarzy w pole karne stoper Sokoła niefortunnie interweniuje trafiając w poprzeczkę własnej bramki.

Druga połowa to ataki gospodarzy. Po jednym z nich obrońca Sokoła próbował blokować dostęp do piłki napastnikowi gospodarzy, zdaniem sędziego nieprzepisowo. Działo się to w polu karnym i sędzia wskazał na „wapno”. Pewny strzał – 60minuta i jest 1-1. Goście podrażnieni przebiegiem sytuacji przyspieszyli grę. W 66 minucie strzałem z przewrotki z 5 metrów D.Policht zdobywa bramkę,rehabilitując się w ten sposób za wcześniejszy faul w swoim polu karnym. Następnie groźne strzały oddawali  S. Goryczko i S Turczyn, jednak szczęście było po stronie gospodarzy. W 80 min.po kolejnej  akcji Victorii w polu karnym sędzia boczny zasygnalizował  zagranie ręką obrońcy Sokoła. Drugi karny, którego broni M.Mucek jednak przy dobitce jest bez szans. Od tego momentu piłka bardzo szybko przemieszczała się z pod jednego pola karnego pod drugie. W 88 minucie po faulu obrońcy  Victorii sędzia dyktuje rzut wolny  z odległości 25m od bramki miejscowych. Goście wychodzą na prowadzenie po pewnym strzale R.Ciesielskiego, którego można uznać za najmocniejsze ogniwo napędowe  drużyny Sokoła w tym spotkaniu. Jednak wielki szacunek dla całej drużyny. Nie zrażeni czerwoną kartką Polichta (2x żółta) w 77 min podopieczni S.Zubla potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

BRAMKI: Ciesielski 40, Jarosz 60(K), Policht 66, Jarosz 80(K), Ciesielski 88.

SOKÓŁ: M.MUCEK, ZAJĄC, POLICHT, MONETA, ŚWIĄTEK, KNAP, (GAWŁOWICZ), GORYCZKO, CIESIELSKI, MONETA, ZABIEGAŁA, GAŁKA, M.WODA, M.RĘDZINA, B.OBŁĄK, T.RACHWALSKI, D.SIKORSKI.

Nieobecni: S.Kostecki, D.Mularz, A.Chmura, A.Rędzina