Don't Miss
Home » Sport » Prezes nie zgadza się z wyrokiem

Prezes nie zgadza się z wyrokiem

2012-07-20_Brzesko_0143Decyzją Sądu Okręgowego w Tarnowie, prezes Okocimskiego KS Brzesko Czesław Kwaśniak za naruszenie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, podczas meczu 1/16 Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław, został skazany na miesiąc ograniczenia wolności i 20 godzin prac społecznych. Wykonanie kary sąd zawiesił na okres próby wynoszący 2 lata.

– Wyrok jest prawomocny, ale nie zgadza się z nim prezes Czesław Kwaśniak, bo jak twierdzi, jest to ewenement na skalę kraju, dlatego na piątkowej ogólnopolskiej konferencji prasowej wraz ze swoimi adwokatami poinformuje o szczegółach przesłuchań na policji i prowadzonego procesu, a także o możliwościach dalszego działania w tej sprawie – powiedział Tomasz Duda, rzecznik prasowy Okocimskiego.

Konferencja prasowa odbędzie się w piątek (22 lutego o godz. 11) w siedzibie klubu, przy ul. Okocimskiej 34. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą sprawą dziennikarzy. Szczegółowy plan konferencji zostanie przedstawiony w późniejszym terminie – poinformował Tomasz Duda.

okocimski.com

Prezes Okocimskiego skazany za nadmierną liczbę kibiców na meczu.

Gazeta Krakowska