Don't Miss
Home » Wiadomości » Przeprosiny za „happening” na Zielonce

Przeprosiny za „happening” na Zielonce

W środę wieczorem 11 grudnia 2019 r. pisaliśmy o filmiku jaki pojawił się na popularnym profilu facebookowym „Spotted:Brzesko”. Na nagraniu wykonanym przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku przy ul. Piastowskiej 2. widać ucznia, który przy pomocy swojego kolegi wspiął się na dach policyjnego furgonu zaparkowanego przed budynkiem szkoły. 

Sprawa miała swój dalszy bieg, a w efekcie nastolatkowie związani z tym wydarzeniem wyrazili publicznie skruchę za swoje zachowanie.

„Jestem autorem zdarzenia związanego z radiowozem policyjnym pod szkołą na ulicy zielonej. Bardzo przepraszam za moje zachowanie. Zrobiłem to pod wpływem kolegów. Chciałem sobie zrobić po prostu zdjęcie.” – czytamy w jego oświadczeniu.

Przeprosiny na Spotted: Brzesko <==

Kolejny nastolatek, który uczestniczył w tej sprawie także zamieścił oświadczenie w tej sprawie.

Jestem zamieszany w sprawę dot. udostępnienia filmiku na Spottedzie, odnoszącego się do sytuacji, która miała miejsce koło szkoły ZSTiB w Brzesku (związanej z radiowozem). Chciałbym przeprosić wszystkich, a zwłaszcza Dyrekcję i uczniów tejże szkoły za przyniesienie wstydu społeczności szkolnej – czytamy w kolejnym oświadczeniu.

 


Spotted: Brzesko