Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Są wyniki badań zwłok Grażyny Kuliszewskiej. Czy sprawa zmierza do wyjaśnienia?

Są wyniki badań zwłok Grażyny Kuliszewskiej. Czy sprawa zmierza do wyjaśnienia?

Grażyna KuliszewskaSą wyniki badań zwłok Grażyny Kuliszewskiej – poinformował w środę 26 czerwca 2019 r. portal onet. Sprawa zaginięcia i jak się okazało tragicznej śmierci Grażyny Kuliszewskiej elektryzuje lokalną społeczność od blisko pół roku. Trwające od marca badania w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie mają pozwolić na ustalenie przyczyn śmierci kobiety.

– Zostały uzyskane wyniki badań laboratoryjnych. Te posłużą biegłym do sporządzenia pełnego protokołu sekcji – powiedział w rozmowie z Onetem prokurator Marcin Michałowski z Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Wiadomo, że biegli, którzy mają przygotować ostateczną dokumentację, dysponują już wynikami badań toksykologicznych.

Przypomnijmy

Grażyna Kuliszewska, 34 letnia kobieta pochodząca z Borzęcin zaginęła w nocy z 3 na 4 stycznia 2019 r. Jej ciało odnaleźli policjanci, którzy w czwartek 28 lutego przeszukiwali koryto rzeki Uszwicy w miejscowości Bielcza. W poniedziałek 4 marca 2019 r. w Krakowie odbyło się okazanie zwłok znalezionych w Bielczy. Najbliższa rodzina rozpoznała zaginiona kobietę. Pogrzeb tragicznie zmarłej kobiety odbył się 9 marca 2019 r. w Borzęcinie.

Jak na razie przyczyna zgonu kobiety nie została wyjaśniona.


IB / onet.pl