Don't Miss
Home » Wiadomości » Setny numer Informatora Brzeskiego!

Setny numer Informatora Brzeskiego!

Pod koniec 2010 r. zrodził się pomysł by na rynek medialny powiatu brzeskiego trafił nowy produkt – gazeta oraz portal informacyjno-reklamowy „Informator Brzeski”. Od tego momentu minęło już blisko 9 lat! To ładnych kilka lat ciężkiej pracy, której efektem jest m.in. setny numer Informatora, który dzisiaj trafia w ręce naszych czytelników. TAK – to już 100 numer!

Pierwszy numer naszej gazety pojawił się w punktach sprzedaży na terenie powiatu brzeskiego 15 marca 2011 r. Średnio w roku wydawaliśmy 12 numerów gazety o charakterze informacyjno-reklamowym. Początkowo „Informator” wydawany był w formie gazety z kolorową okładką, zszywanej i drukowanej na papierze offsetowym. Nakład gazety wahał się na poziomie od 1 do 2 tysięcy sztuk. Od momentu gdy w 2013 roku „Informator” został przekształcony w bezpłatną gazetę – nakład wynosił od 10 do 15 tysięcy sztuk. Drukujemy ją w wersji kolorowej na typowym papierze gazetowym. Z czasem dystrybucja gazety objęła nie tylko powiat brzeski, ale również powiaty: bocheński, dąbrowski oraz zachodnią część powiatu tarnowskiego.

Pomysł jaki przyświecał na samym początku całej redakcji był i jest nadal aktualny. Wydawca „Informatora” chce zaoferować łatwy i masowy dostęp do informacji obejmujących szeroki wachlarz tematyczny – od wydarzeń lokalnych, poprzez sport, kulturę, religię, ekologię i rolnictwo, aż po reklamę. Jesteśmy źródłem ciekawych informacji i towarzyszymy mieszkańcom subregionu tarnowskiego w różnych chwilach – zarówno tych radosnych, jak i smutnych.

Wszystko to – oraz wydanie 100 numeru Informatora – to małe i duże sukcesy, za które dziękujemy zarówno naszym czytelnikom, jak i partnerom.

Zapraszamy do współpracy w zakresie promocji i reklamy Państwa firm i instytucji na łamach naszej gazety oraz portali informacyjnych. Jesteśmy przekonani, że przyniesie ona wymierne, obustronne korzyści na wielu płaszczyznach.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!

100 numer Informatora <==

Archiwum Informatora <==

Redakcja Informatora