Don't Miss
Home » Sport » Strefa Kibica Brzesko – 8 czerwca

Strefa Kibica Brzesko – 8 czerwca

Za nami pierwszy dzień zmagań piłkarskich na stadionie w Warszawie i Wrocławiu. W całym kraju kibice z wypiekami na twarzy śledzili zmagania podczas meczu otwarcia Euro 2012.

Od godziny 15 do strefy kibica na Placu Kazimierza w Brzesku systematycznie napływali mieszkańcy Brzeska i okolicznych miejscowości. Wszyscy razem chcieli wspierać naszą reprezentację w walce z Grekami.

Już w 17 minucie meczu nasi piłkarze dali nam ogromny powód do radości. Podobnie jak na stadionie narodowym, w brzeskiej strefie kibica słychać było krzyki radości i pochwały… Polska prowadziła 1:0. Wiele emocji sprawiła również druga połowa meczu, gdy Grecy strzelili wyrównującego gola.

Jak przystało na strefę kibica – na Placu Kazimierza nie zabrakło kibiców z wymalowanymi polskimi barwami na twarzy, trzymających w rękach flagi z napisem Polska. Większość kibiców miała na sobie koszulki i bluzki z symbolami patriotycznymi. Wszędzie widać było biało czerwone barwy.

Zapraszamy do galerii zdjęć z 8 czerwca.

Przypomnijmy – Strefa Kibica w Brzesku będzie funkcjonować  do 1 lipca 2012 r., a wstęp do niej będzie bezpłatny dla każdego kibica i zainteresowanego także wydarzeniami pozasportowymi. Organizatorem strefy jest UM w Brzesku.

Strefa będzie udostępniana kibicom co najmniej na 3 godziny przed planowanym rozpoczęciem pierwszego meczu (czyli około godz. 15.00 w czasie rozgrywek grupowych) i funkcjonować będzie do około północy.