Don't Miss
Home » Wiadomości » Sukces Odyseuszy!

Sukces Odyseuszy!

Już po raz trzeci uczniowie brzeskiej „Trójki” rozpoczęli we wrześniu PODRÓŻ pełną niezwykłych przygód, osobistych odkryć i widoków na przyszłość. PODRÓŻ, w której liczy się pomysłowość, zespół, odwaga i rozwój. Jednym słowem po raz trzeci wzięli udział w ODYSEI UMYSŁU – przyjaznym programie edukacyjnym realizowanym w formie międzynarodowego konkursu twórczego rozwiązania problemów, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Trzy grupy w składzie:

  1. Wiktoria Kondziołka, Amelia Mrówka, Julia Nadolnik, Magdalena Wójcik, Maja Górka;
  2. Amelia Dadej, Joanna Gryz, Natalia Legutko, Aleksandra Mruczek, Emilia Sacha, Zuzanna Szczepaniak;
  3. Jagoda Mila, Hanna Osyba, Maciej Żurek, Franciszek Osyba, Kamila Rosa, Julia Wójcik, Kamila Zelek,

po sześciomiesięcznym okresie wytężonej pracy, pod czujnym okiem trenerów: Moniki Kowal – Osyba i Krystiana Sroki, dzielnie reprezentowały naszą szkołę na Eliminacjach Regionalnych w Katowicach. Przedstawiły tam swoje interpretacje problemów długoterminowych:
„W pracowni mistrza Leonarda” oraz „Ekipa Omeratunkowa”. Zaprezentowały własnoręcznie przygotowane stroje, dekoracje i inne niezwykłe rekwizyty, a także wzięły udział
w „spontanach”.

Dwie drużyny zakwalifikowały się do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie sięw dniach 30-31 marca 2019 w Gdyni. To kolejny sukces „Trójkowych” Odyseuszy.

Serdecznie gratulujemy!

Informator Brzeski