Nie przegap
Strona główna » Sport » Kozienice / Sukcesy młodych pływaków z Brzeska podczas Grandprix Polski

Kozienice / Sukcesy młodych pływaków z Brzeska podczas Grandprix Polski

Na pływalni Delfin w Kozienicach w miniony weekend odbyły się prestiżowe zawody pływackie z cyklu Grand Prix Pucharu Polski. W zawodach wzięło udział ponad 220 zawodników z całej Polski – wśród nich nie zabrakło pływaków z Brzeska. Zawody rozpoczęły tegoroczne zmagania polskich pływaków w nowym sezonie na arenie krajowej.

Podczas zmagań w Kozienicach młodzi pływacy z Brzeska i ich trener mogli mówić o bardzo udanym rozpoczęciu nowego sezonu, a także wspaniałej dyspozycji podczas zawodów. Pięcioosobowy zespół, który reprezentował klub na zawodach w składzie: Amelia Agata Marek, Patrycja Smoleń, Julia Dadej, Oliwia Brach i Patryk Gibuła pokazał, że nie tylko myślami, ale czynami i wielkim zaangażowaniem podczas treningów można osiągnąć naprawdę wartościowe rezultaty.

Zmagania w Kozienicach były okazją do spotkania z Wojtkiem Wojdakiem, który tym razem jako reprezentant AZS AWF Warszawa  z dużymi sukcesami również startował w tych zawodach.

Wyniki brzeskich pływaków:
Amelia Marek: 1 miejsce 50 motylkowy (rekord okręgu małopolskiego i 3 miejsce w kategorii OPEN!!!) 1 miejsce 100 motylkowy, 1 miejsce 100 zmiennym, 1 miejsce 50 klasycznym i 2 miejsce 50 dowolnym. Powyższe wyniki zapewniły zdecydowaną wygraną w punktacji generalnej, w roczniku 2005.

Julia Dadej: 1 miejsce 400 dowolny, 1 miejsce 800 dowolny, 2 miejsce 200 motylkowym.

Patrycja Smoleń: 3 miejsce 50 grzbietowy.

Oliwia Brach: 2 miejsce 400 dowolnym.

Patryk Gibuła: 1 miejsce 50 motylkowym, 1 miejsce 100 motylkowym, 1 miejsce 200 motylkowym, 1 miejsce 100 zmiennym.

Wyniki zawodów <==

IB / fb: Stowarzyszenie „BOSiR Team” pływanie