Don't Miss
Home » Wiadomości » Świątecznie przystrojony dom w Borzęcinie / video

Świątecznie przystrojony dom w Borzęcinie / video

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Świetlne ozdoby świąteczne to od kilkunastu lat nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia. W wielu miejscowościach osoby prywatne nakładem własnych środków przygotowują imponujące świąteczne dekoracje swoich obejść. Podobnie jest w Borzęcinie. 

Ogród Państwa Rogóżów w Borzęcinie mieni się światłem tysięcy lampek. Pięknie przystrojone zabudowania wraz z otoczeniem przyciągają w okresie Świąt Bożego Narodzenia prawdziwe tłumy mieszkańców regionu. Ozdabianie domu i ogrodu to od kilku lat rodzinna tradycja.

– Iluminacja jest tworzona z myślą o dzieciach, mieszkańcach gminy i okolicznych miejscowości. Kto chce może przyjeżdżać i oglądać – mówią twórcy instalacji.

Codziennie przed posesją Państwa Rogóżów przewijają się osoby, które chcą podziwiać świątecznie przystrojony dom. Rozświetloną świątecznie posesję można podziwiać codziennie do 8 stycznia 2020 roku, od zmroku do godz. 22:00

 

Jak dojechać?

Posesja Państwa Rogóżów znajduje się obok tzw. mostu dworskiego. Można tam dojechać drogą wiodąca od stadionu w Borzęcinie Borku.


IB