Don't Miss
Home » Sport » Zakończenie ligi – siatkówka kobiet / zdjęcia

Zakończenie ligi – siatkówka kobiet / zdjęcia

2013-03-09 Brzesko 01029 marca o godz. 17:00 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Brzesku odbył się mecz IV ligi siatkówki kobiet. Po niezwykle zaciętym i emocjonującym spotkaniu, zawodniczki MKS Gryf Brzesko uległy drużynie Ogniwo Piwniczna.

Był to ostatni grupowy mecz obu drużyn w sezonie. Szósta drużyna w tabeli Ogniwo Piwniczna walczyła z MKS Gryf Brzesko znajdującym się na ósmym miejscu, układ tabeli powodował, że gdyby Gryf zwyciężył albo zdobył punkt to będzie kończył sezon na miejscu 7. Zwycięstwo Ogniwa powodowało jego awans na 5m.

Początek meczu rozpoczął się wyśmienicie dla gospodarzy, w pierwszym secie prowadzili już 8:0 by set ostatecznie wygrać 27:25. Pozostałe sety dostarczały dużo emocji, gdyż do końca toczyła się walka o zwycięstwo. Niestety dla gospodarzy w decydującym piątym secie “Ogniwo” odskoczyło “Gryfowi” na kilka punktów i wygrało całe spotkanie trwające dwie godziny.