Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zaproś Europę i wygraj wyjazd do Brukseli!

Zaproś Europę i wygraj wyjazd do Brukseli!

W lipcu Polska obejmie prezydencję w Radzie Unii Europejskiej. Liczymy na to, że przy okazji wydarzeń, które odbywać się będą w Krakowie, do Małopolski przyjedzie wielu gości. Zaprośmy ich do nas!
„Zaproś Europę do Małopolski!” – to konkurs adresowany do wszystkich mieszkańców województwa małopolskiego. Prosimy o nadsyłanie fotografii lub filmu, które stanowić będą zaproszenie do odwiedzenia Małopolski. Liczymy na ciekawe, dowcipne prace, które będą niebanalną zachętą do przyjazdu do naszego regionu.

W konkursie przewidziano dwie kategorie: indywidualną i grupową. W indywidualnej mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Małopolski powyżej 14 roku życia. W grupowej wszyscy mieszkańcy Małopolski (grupę mogą stanowić dwie lub więcej osób).

Nagrody, które ufunduje Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Róża Thun, posłanka do Parlamentu Europejskiego, to: wizyta studyjna w Brukseli jesienią 2011 roku oraz kamera i aparat fotograficzny. Patronat medialny nad konkursem objął „Dziennik Polski” i Radio Kraków.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 26 maja 2011 roku (liczy się data stempla) na adres: Biuro Prasowe, Małopolski Urząd Wojewódzki, ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, z dopiskiem „Zaproś Europę do Małopolski!”.
Więcej informacji oraz wszystkie formularze niezbędne do zgłoszenia można znaleźć na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego: www.malopolska.uw.gov.pl w zakładce „Prezydencja” oraz na stronie www.rozathun.pl.

 


Joanna Sieradzka
Rzecznik prasowy wojewody małopolskiego