Don't Miss
Home » Wiadomości » 23 lipca 2014 / tragiczny wypadek w Jadownikach

23 lipca 2014 / tragiczny wypadek w Jadownikach

IMG_4365-n23 lipca około godz. 22.50 na drodze krajowej nr 94 w Jadownikach doszło do wypadku drogowe w wyniku którego śmierć poniosła 3 osobowa rodzina.

– Po raz kolejny tego dnia dźwięk syreny postawił nas na nogi o 22.52. Przybiegając do remizy nikt z nas nie miał pojęcia z jakim tragicznym w skutkach zdarzeniem będzie miał do czynienia – piszą na swoim profilu fb strażacy z OSP Jadowniki.

Na DK 94 na długiej prostej doszło do zderzenia samochodu osobowego FIAT PANDA oraz ciągnika siodłowego z naczepą marki SCANIA, w wyniku którego lekarz na miejscu stwierdził zgon dwóch osób dorosłych oraz małego dziecka – wszyscy podróżowali samochodem osobowym. Kierowcy TIRa nic się nie stało. Na jezdni znajdowały się również dwa martwe dziki, które prawdopodobnie przyczyniły się do wypadku. Ruch na krajowej 94 był wstrzymany blisko 5 godzin, a na miejscu pracowali policyjni technicy oraz prokurator.

Po zakończonych oględzinach wykonano dostęp w celu wydobycia uwięzionych ciał z pojazdu. Pomoc drogowa zabrała oba pojazdy, myśliwy – dziki, po czym doprowadzono drogę do stanu niezagrażającemu innym użytkownikom.

W działaniach udział brały OSP KSRG JADOWNIKI, JRG PSP BRZESKO, Policja, Prokurator, Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc drogowa.

OSP Jadowniki / IB

Foto. KPP Brzesko

9 komentarzy

  1. najwyzszy czas cos zrobic z tymi tirowcami sa bezkarni a juz na tej trasie to masakra co wyprawiaja

  2. Czym kierowca tira ci tutaj zawinil ? Polecam przeczytac z uwaga.

  3. Katarzyno czytaj uważnie !! zgubiłaś wzmiankę o dzikach !

  4. katarzyno gdyby nie tiry to nie wypisywałabyś takich bzdur

  5. KTO ZROBI COŚ Z TYMI PIEPSZONYMI DZIKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak robią mase szkód rolnikom to cholerstwa pchają się na drogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. KTO ZROBI COŚ Z TYMI PIEPSZONYMI DZIKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak robią mase szkód rolnikom to cholerstwa pchają się na drogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. zawsze wina spada na kierowce ciezarowki masakra