Don't Miss
Home » Wiadomości » Anglia / Zabójstwo 23-letniego Filipa pochodzącego z Kątów (Gmina Iwkowa)

Anglia / Zabójstwo 23-letniego Filipa pochodzącego z Kątów (Gmina Iwkowa)

W godzinach porannych w niedzielę 21 października 2018 r.  w angielskim Peterborough doszło do zabójstwa pochodzącego z Kątów (Gmina Iwkowa) Filipa J. Ciało 23-latka zostało znalezione na Oakdale Avenue w Stanground (dzielnica mieszkaniowa) w szarym VW Polo. Podczas sekcji zwłok ustalono, że zmarł w wyniku z pojedynczej rany kłutej zadanej nożem w klatkę piersiową. 

O morderstwo Filipa została oskarżona 18-letnia Martyna. Druga kobieta (19 lat) aresztowana w tej sprawie i podejrzewana o współudział w zbrodni została zwolniona.

Osiemnastolatka została aresztowana i oskarżona o morderstwo w poniedziałek 22 października. W środę 23 października rano kobieta pojawiła się w sądzie Cambridge Magistrates Court na krótkiej rozprawie, podczas której sędziowie przekazali sprawę do Cambridge Crown Court. Polka została osadzona w areszcie.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia

Materiał video z miejsca zdarzenia

peterboroughtoday.co.uk <==

Informacja o śmierci Filipa pojawiła się w angielskich mediach oraz polskojęzycznych lokalnych serwisach:

BBC <==

The Sun <==

PeterboroughPL <==

Przyjaciele tragicznie zmarłego Filipa zorganizowali w serwisie zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy na transport jego zwłok do Polski. Udało się im zebrać blisko 18 tysięcy złotych.

zrzutka.pl <==

IB

Foto – TERRY-HARRIS.COM

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl