Don't Miss
Home » Wiadomości » Czesław Kwaśniak z poparciem dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin

Czesław Kwaśniak z poparciem dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin

Czesław Kwaśniak z poparciem dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin

Czesław Kwaśniak z poparciem dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin

Czesław Kwaśniak otrzymał poparcie dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

Pochodzący z Borzęcina, a mieszkający w Tarnowie koordynator struktur Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin – Czesław Kwaśniak jest liderem listy w okręgu tarnowskim. Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin idzie do wyborów wspólnie z Konfederacją. 

Bogusław Rogalski jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce oraz magistrem historii. Od 2009 roku jest doradcą do spraw międzynarodowych Grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w Parlamencie Europejskim. Jest ekspertem do spraw Unii Europejskiej, spraw wschodnich i Kresowych ze szczególnym uwzględnieniem spraw litewskich oraz spraw polonijnych. W latach 2004 – 2009 piastował funkcję posła do Parlamentu Europejskiego zasiadając. Jest prezesem Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin oraz jednym z liderów międzynarodowego Ruchu Europa Christi. 

– W dzisiejszej polityce potrzebni są ludzie z zasadami, potrafiący bronić wartości chrześcijańskich i prorodzinnych, potrafiący przeciwstawić się wszechobecnej poprawności politycznej, która niszczy życie polityczne w Polsce. Dlatego w wyborach do Sejmu popieram w okręgu tarnowskim Czesława Kwaśniaka, który jest człowiekiem zasad i zawsze stoi po stronie zwykłych ludzi. Jemu warto zaufać! – mówi dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

Wybory 2019 – kalendarz wyborczy

W piątek 9 sierpnia 2019 r. w Dzienniku Ustaw RP opublikowano postanowienie prezydenta Andrzeja Dudy o wyborach do parlamentu RP. Odbędą się one w niedzielę 13 października 2019 r. Dla komitetów wyborczych oznacza to, że od 9 sierpnia formalnie trwa kampania wyborcza.

W okręgu do Sejmu RP nr 15 w skład którego wchodzą powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski i wielicki; miasto na prawach powiatu: Tarnów wybranych zostanie 9 posłów. W wyborach do Senatu w okręgu nr 35 Tarnów obejmującym Tarnów oraz powiaty: dąbrowski, tarnowski wybrany zostanie 1 senator. Z kolei w okręgu nr 34 Bochnia obejmującym powiaty bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki zostanie również wybrany 1 senator.

Materiał sfinansowany przez KW Konfederacji Wolność i Niepodległość

IB

https://www.facebook.com/informatorbrzeski/videos/2461798600730849/

One comment

  1. Czlowiek z dwoma zatartymi wyrokami to ma byc ten prawy czliwiek,