Nie przegap
Strona główna » Sport » II Turniej im. Antoniego Barana

II Turniej im. Antoniego Barana

ELITA IW najbliższą niedzielę 22 maja w godzinach od 9.00 do 15.00 Jan Chrabąszcz i cały zespół Akademii Elita, czyli wszyscy trenerzy i – jak zawsze – niezawodni rodzice organizują II Memoriał im. Antoniego Barana.

Na zaproszenie organizatorów walczyć o puchar przyjedzie do Brzeska osiem zespołów: LUKS Skrzyszów, Unia Tarnów, Szkoła Futbolu Staniątki, Błękitni Przyborów, Koszyce, Puszcza Niepołomice, Radłovia, Tarnovia. Stawkę uzupełnią dwa zespoły Elity. W sumie więc walczyć będzie dziesięć drużyn.  Rozgrywki odbywać się będą równocześnie na dwóch Orlikach w Brzesku: na Zielonce przy ZSP nr 2 i na orliku przy BOSiR, gdzie też został zaplanowany finał.

 Wszystkie  zespoły wywiozą z Brzeska puchary. Nikt nie zostanie pominięty, chociaż wiadomo, że zwycięzcy otrzymają ten najbardziej okazały. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale i oczywiście poczęstunek o który zatroszczą się- zgodnie z tradycją – niezawodni rodzice zawodników Elity. Najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec i najlepszy zawodnik turnieju uzupełnią swoją domową kolekcję trofeów pamiątkową statuetką. Jeżeli pogoda dopisze, a dopisze ponieważ jest zamówiona przez organizatorów w pakiecie, kibice będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć jak się walczy z pełnym poświeceniem i bez taryfy ulgowej.

brzesko.info.pl