Don't Miss
Home » Wiadomości » III Wojewódzkie Zawody OSP i MDP wg CTIF- Czarny Dunajec

III Wojewódzkie Zawody OSP i MDP wg CTIF- Czarny Dunajec

Na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu odbyły się III Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP i MDP według regulaminu CTIF.

Zawody rozegrano w III grupach: Ochotniczych Straży Pożarnych, klasa A i B – 8 drużyn, Kobiecych Drużyn Pożarniczych, klasa A i B – 5 drużyn oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (dziewczęta i chłopcy) – 28 drużyn.

Założeniem zawodów było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą reprezentowały województwo małopolskie w Krajowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych OSP i MDP wg regulaminu tradycyjnych międzynarodowych zawodów pożarniczych.

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach. Ćwiczenie bojowe, które polegało na przebiegnięciu toru, sprawnym połączeniu zasilania wodą, oraz w przypadku dzieci – trafienie wodą i napełnienie zbiornika. Sztafeta – polegała na jak najszybszym przebiegnięciu toru o długości 700 metrów pokonując przy tym tor przeszkód.

Powiat brzeski reprezentowały drużyny młodzieżowe z OSP Zaborów, OSP Perła i OSP Iwkowa.

Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. małopolskiego w Krakowie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.

Galerie zdjęć

podhale24.pl/ <==

iwkowa.pl/ <==

 

podhale24.pl