Don't Miss
Home » Sport » Ubolewanie kibiców – nowe miejsce integracji

Ubolewanie kibiców – nowe miejsce integracji

Dziś już wiemy, że planowanej integracji wokół stadionu Okocimskiego KS Brzesko nie będzie. Mimo to kibice i sympatycy naszego klubu nie zostaną pozbawieni spotkania się razem i wspólnego kibicowania!

W związku z nieotrzymaniem z Urzędu Miasta pozwolenia na sprzedaż piwa na starym basenie OKSu przez restaurację, która miała prowadzić gastronomię, oglądanie meczów EURO zostało przeniesione do ogródka piwnego LOCA’L, ul. Ogrodowa 3/1 (za Cechem Rzemiosł Różnych).

Ogródek będzie czynny w każdy dzień trwania mistrzostw od godz. 12.00 do późnych godzin nocnych.

Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców i sympatyków, a także zawodników i trenerów Okocimskiego Klubu Sportowego do licznego udziału.

Prezes Okocimskiego KS Brzesko
Czesław Kwaśniak

———————————————————————————————————–

Poniżej prezentujemy pismo Prezesa OKS Brzesko do Burmistrza Miasta Brzesko z prośbą o wydanie zgody na sprzedaż piwa, które spotkało się z odmową:

Brzesko, 24. 05. 2012 r.

Pan
Grzegorz Wawryka
Burmistrz Miasta

Okocimski Klub Sportowy w Brzesku uprzejmie informuje, że organizuje dla swoich członków, sympatyków, kibiców oraz zawodników wspólne oglądanie meczów piłkarskich podczas trwania Mistrzostw Europy 2012 r. w dniach o 08.06. 2012 r. do 01.07.2012 r.

Wspólne oglądanie meczów przy grillu i szklance piwa ma na celu lepszą integrację społeczności lokalnej wokół klubu. Spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu przepięknego krajobrazu, jaki rozpościera się wokół stadionu jest swojego rodzaju wypoczynkiem i rekreacją. Oglądanie meczów odbędzie się nie na stadionie tylko za jego ogrodzeniem, na terenie tzw. Starego Basenu.

W związku z powyższym mamy nadzieję, że nie będzie wątpliwości w wydaniu zgody przez Burmistrza na sprzedaż piwa restauracji, która zapewni nam obsługę gastronomiczną. Klub we własnym zakresie zabezpieczy kwestie porządkowe.

Nadmieniamy, że w czasie trwania Euro 2012 jest przerwa w rozgrywkach i na stadionie nie będą odbywały się żadne zawody sportowe.

Do wiadomości:

– adresat
– Komenda Powiatowa Policji w Brzesku

Z poważaniem,
prezes Okocimskiego KS Brzesko
Czesław Kwaśniak

okocimski.com