Don't Miss
Home » Wiadomości » Joachim Brudziński – wiceprezes PiS odwiedzi Brzesko / 15 kwietnia 2018 r.

Joachim Brudziński – wiceprezes PiS odwiedzi Brzesko / 15 kwietnia 2018 r.

W niedzielę 15 kwietnia rozpoczyna się seria otwartych spotkań polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami, pod hasłem „Polska jest Jedna”. Na liście miejscowości do których zawitają czołowi politycy tej partii znajduje się również Brzesko. W sali Cechu Rzemiosł odbędzie się spotkanie z Wiceprezesem PiS Joachimem Brudzińskim. Na spotkanie zaprasza Józefa Szczurek-Żelazko – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

14 kwietnia w Warszawie odbyła się krajowa konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie miało na celu podsumowanie dotychczasowych działań PiS. To także kolejny etap przygotowań do wyborów samorządowych. Podczas konwencji, politycy Prawa i Sprawiedliwości podsumowali okres dwóch lat rządów Zjednoczonej Prawicy. Działacze PiS przedstawili też plany na najbliższe miesiące. Wśród nich 300 zł co roku na wyprawkę szkolną dla dziecka, obniżenie podatku CIT dla małych i średnich firm, darmowe leki dla kobiet w ciąży, program wsparcia dla twórców kultury ludowej i fundusz przeznaczony na budowę i naprawdę dróg lokalnych.

Joachim Brudziński od wielu lat aktywnie działa w polityce na szczeblu krajowym. Od 2005 r. pełnił funkcję posła na Sejm RP, a w latach 2015–2018 został wybrany na stanowisko wicemarszałka Sejmu VIII kadencji. Od 9 stycznia 2018 r. jest ministrem spraw wewnętrznych i administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Spotkanie odbędzie się 15. kwietnia 2018 r. o godz. 17.30 w siedzibie Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku, przy ul. Ogrodowej 3. Spotkanie ma charakter otwarty. 

Nasza redakcja planuje przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy od godziny 17.30 na nasz profil.

IB