Don't Miss
Home » Kultura » Już dzisiaj pierwsze koncerty podczas X Dni Gminy Borzęcin!

Już dzisiaj pierwsze koncerty podczas X Dni Gminy Borzęcin!

Program Dni Gminy Borzęcin 2019

Program Dni Gminy Borzęcin 2019

Już dzisiaj 16 sierpnia 2019 r. (piątek) od godz. 18.30 rozpocznie się trzydniowe koncertowanie z okazji XV Borzęckiego Święto Grzyba. Impreza odbędzie się na stadionie sportowym w Borzęcinie od piątku do niedzieli 16-18 sierpnia 2019r.

Do Borzęcina – tym razem na 3 dni – przyjadą znakomite polskie gwiazdy estrady, a publiczność będzie miała okazję bawić się przy różnych stylach i gatunkach muzycznych. Na wszystkich oprócz koncertów czeka także wiele innych atrakcji. Nie zabraknie konkursu na kosz grzybów, degustacji przepysznych grzybowych smakołyków, zabaw i konkursów z animatorami wśród tysięcy baniek mydlanych, pokazu tresury psów, wesołego miasteczka oraz wielu stoisk handlowych i gastronomicznych.

Na scenie wystąpią takie gwiazdy polskiej muzyki jak: Cisak&Coldwave, Beteo, Gromee, Kaen, Ellixir, Shantel, Weekend, Lanberryc oraz Enej.

– Od piątku do niedzieli zapraszam na Wielkie Koncertowe Granie i wiele innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów w ramach X Dni Gminy Borzęcin, III Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej oraz XV Borzęckiego Święto Grzyba. Stadion Sportowy w Borzęcinie – nie może Was tam zabraknąć! – zachęca Wójt Gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak. 

Pełen program wydarzenia poniżej.

XV Borzeckiego Święta Grzyba <==

IB