Don't Miss
Home » Sport » Kajetan Kajetanowicz testuje samochód na drogach Gminy Dębno

Kajetan Kajetanowicz testuje samochód na drogach Gminy Dębno

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak przygotowują się na terenie Gminy Dębno do czwartego startu w tym sezonie. Załoga Lotos Rally Team weźmie udział w asfaltowym Rajdzie Niemiec, uważanym za prawdziwą ikonę Rajdowych Mistrzostw Świata. Ostateczna decyzja związana z wyborem samochodu na ten rajd zapadnie dopiero po testach.

7 oraz 14 sierpnia 2019 r. na terenie gminy Dębno odbywają  się Testy Techniczne Samochodów Sportowych.

– Uprzejmie prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wskazań i poleceń służb porządkowych zabezpieczających wydarzenie – apelują pracownicy Urzędu Gminy w Dębnie.

Rajd Niemiec rozpocznie się 22 sierpnia (czwartek) i potrwa do 25 sierpnia (niedziela). Kajetanowicz ostateczną decyzję o wyborze marki rajdówki podejmie dopiero po przeprowadzonych testach. Organizatorzy Rajdu Niemiec przygotowali dla zawodników 19 odcinków specjalnych o łącznej długości 340 kilometrów. Jedną z wizytówek tego wydarzenia są wąskie trasy przebiegające wśród winnic z wieloma nawrotami. 

– Dziękuję mieszkańcom za to, że możemy tutaj trochę pohałasować i szybko pojeździć. Droga jest zabezpieczona. Dlaczego tutaj? Macie bardzo podobną drogę do tych po jakich będziemy się ścigać podczas kolejnej rundy Mistrzostw Świata. Dlatego tutaj się przygotowujemy. Mam nadzieję, że mamy wśród Was nowych kibiców. Trzymacie kciuki! – mówi Kajetan Kajetanowicz.

Kajetan Kajetanowicz – kierowca rajdowy (Automobilklub Polski), urodził się 5 marca 1979 r. w Cieszynie, mieszkaniec Ustronia; zawodnik LOTOS Rally Team, Rajdowy Mistrz Europy w 2015, 2016 i 2017 roku oraz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski w latach 2010-2013.

UTRUDNIENIA

W związku z testami wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na trasie zaznaczonej na mapie.

kajto.pl
IB / Gmina Dębno / kajto.pl

 

VIDEO