Don't Miss
Home » Wiadomości » Nowa strona gminy Gnojnik

Nowa strona gminy Gnojnik

Strona internetowa Gminy Gnojnik doczekała się liftingu. Nowa szata graficzna, nowe funkcjonalności, oraz lepsze wykorzystanie możliwości jakie dają najnowsze rozwiązania w dziedzinie projektowania stron internetowych, do tego także integracja z serwisem społecznościowym Facebook.

Gmina Gnojnik to kolejna gmina w Powiecie Brzeski, która może pochwalić się ładną, funkcjonalną i przejrzystą stroną urzędu gminy. W ubiegłym roku swoje strony unowocześniły gminy: Dębno, Borzęcin i Szczurowa.

Nowa witryna została zaprojektowana w oparciu o zwiększające się potrzeby mieszkańców gminy, którzy chcą być na bieżąco informowani, o tym co dzieje się w ich miejscowościach. Dlatego podstawą funkcjonowania strony będzie na bieżąco aktualizowana baza najnowszych wiadomości z terenu gminy, które – dla lepszej nawigacji – podzielone zostaną tematycznie.

Witryna pomyślana jest również, jako platforma komunikacji pomiędzy Urzędem Gminy a mieszkańcami. Dlatego na stronie umieszczane będą wszystkie dokumenty mające charakter ogólnodostępny (takie jak budżet gminy, uchwały podatkowe, plan zagospodarowania przestrzennego itp.). Sukcesywnie rozbudowywana będzie także baza formularzy możliwych do pobrania i wypełnienia w domu. W celu ułatwienia kontaktu zamieszczone zostały najważniejsze dane teleadresowe Urzędu Gminy oraz podległych mu jednostek organizacyjnych i placówek oświatowych. Można także skorzystać z możliwości Zadania pytania Wójtowi, który obiecał, że na każdą wiadomość będzie się starał odpowiedzieć jak najszybciej oraz w sposób wyczerpujący.

Natomiast dla turystów przygotowano informacje na temat gminy – jej historię, zabytki, atrakcje turystyczne, bazę noclegową i gastronomiczną, możliwości dojazdu.

Ciekawą grafikę strony, oddającą klimat Gminy Gnojnik przygotowała krakowska agencja interaktywna sugar3*. Projektanci przygotowali witrynę przejrzystą i funkcjonalną.

Adres strony pozostał bez zmian ==> www.gnojnik.pl.

Idąc z duchem czasu Gmina Dębno ma także swój profil na Facebooku. Można go znaleźć tutaj ==> Facebook -Gmina Gnojnik

IB / gnojnik.pl

Podobne artykuły
„%RELATEDPOSTS%”