Don't Miss
Home » Wiadomości » Oliwia – pierwsza obywatelka powiatu brzeskiego w 2012 r.

Oliwia – pierwsza obywatelka powiatu brzeskiego w 2012 r.

Agnieszka i Łukasz Michalczyk z Jurkowa zostali szczęśliwymi rodzicami pierwszej obywatelki powiatu brzeskiego w 2012 r. Dziewczynka przyszła na świat 1 stycznia o godzinie 21.55. W poniedziałek Oliwkę oraz jej mamę odwiedził starosta brzeski Andrzej Potępa.

Termin porodu miałam wyznaczony dopiero na 12 stycznia. Nie spodziewałam się, że urodzę wcześniej. W sylwestra byłam jeszcze u teściów – powiedziała nam pani Agnieszka. Dziewczynka waży 3150 i ma 54 centymetrów długości. To pierwsze dziecko państwa Michalczyków Szczęśliwi rodzice ustalili już dla niej imię. – Na początku myśleliśmy, że będzie to chłopczyk i wybraliśmy imię Oliwier. Niemal w ostatniej chwili okazało się, że urodzę dziewczynkę. Została więc Oliwka – dodała matka dziewczynki.
Nową mieszkankę powiatu brzeskiego odwiedził w szpitalu starosta brzeski Andrzej Potępa. Szczęśliwej mamie starosta wręczył bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz przekazał prezent dla dziewczynki.

Galeria zdjęć <==

IB

Podobne artykuły
„%RELATEDPOSTS%”

One comment

  1. Gratulacje dla rodziców pierwszej obywatelki powiatu! Życzę aby córeczka rosła zdrowo na chwałę rodzicom i społeczeństwu!!!!!!!!