Don't Miss
Home » Sport » PUCHAR MAŁOPOLSKI MMA BOCHNIA – ALMMA 16

PUCHAR MAŁOPOLSKI MMA BOCHNIA – ALMMA 16

W niedzielę 22 Stycznia 2012 r. w Bochni w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32 po raz kolejny odbędą się zawody Amatorskiej Ligi MMA o Puchar Małopolski – ALMMA 16.

Impreza należy do największych amatorskich zawodów MMA w Polsce na których zaczynali najlepsi polscy zawodnicy. W 2011 pod skrzydłami PZJJ została założona komisja MMA, dzięki czemu ALMMA stała się pierwszą legalną imprezą MMA w Polsce.

Walki odbywać się będą na trzech matach równocześnie. Nowością będzie Turniej BJJ no Gi. Ponadto odbędą się również trzy pokazowe walki boksu tajskiego.

Organizatorem imprezy jest brzesko-bocheński Fight Club MMA – Fightman prowadzony przez Tomasza Knapa oraz Polski Związek Ju-Jitsu. Współorganizatorami imprezy są: Fight Club Dragon Sochaczew oraz Miejski Dom Kultury w Bochni.

Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Miasta Bochni oraz Starosty Bocheńskiego.

PLAN ZAWODÓW
08:00 – 9:30 – ważenie zawodników
10:00 – omówienie przepisów, uroczyste otwarcie imprezy

Turniej BJJ No Gi
Turniej Junior MMA
Walki pierwszego kroku
Turniej ograniczona Formuła MMA
Turniej Full Cotact MMA

Aby wziąć udział w ALMMA 16 należy zgłosić swoje uczestnictwo(zgłoszenia przyjmowane są od 05.01.12) wypełniając formularz zgłoszeniowy na www.ALMMA.pl -MENU ALMMA -Rejestracja zawodników.


8 października 2011 r. na Hali Sportowo-Widowiskowej w Bochni odbyły się zawody w ramach 14 Edycji Amatorskiej Ligii MMA – Mistrzostwa Polski Południowej ALMMA14. W Mistrzostwach wzięło udział 143 zawodników z terenu całej Polski. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno zawodników, jak i widzów.

IB / Tomasz Knap

Podobne artykuły
„%RELATEDPOSTS%”