Don't Miss
Home » Wiadomości » AKTUALIZACJA / Zakończono poszukiwania / Policja i rodzina poszukują zaginionej Katarzyny Chmiel

AKTUALIZACJA / Zakończono poszukiwania / Policja i rodzina poszukują zaginionej Katarzyny Chmiel

AKTUALIZACJA 19.07. 2019 r./ Zakończono poszukiwania

Rodzina poszukiwanej zawiadomiła na profilu facebookowym o zakończeniu poszukiwań Katarzyny Chmiel. Udało się ustalić miejsce pobytu poszukiwanej.

Równocześnie rodzina wyraża podziękowania osobom które zaangażowały się poszukiwania.

Komenda Powiatowa Policji w Brzesku oraz Rodzina poszukują zaginionej Katarzyny Chmiel, urodzonej w 1992 roku, zamieszkałej w Brzesku (Gmina Brzesko). Kobieta zaginęła w sobotę 13 lipca 2019 r.

W dniu 13 lipca 2019 r. opuściła miejsce zamieszkania udając się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej należy kierować do Oficera Dyżurnego KPP w Brzesku ul. Szczepanowska 53, lub telefonicznie po nr telefonu 14 66 26 222 ewentualnie do najbliższej jednostki Policji, a także pod nr alarmowy 112.

Katarzyna Chmiel – informacje o zaginionej

Rok urodzenia:
1992
Miejsce zamieszkania:
Brzesko
Imię ojca:
Mirosław
Imię matki:
Anna
Rysopis:
Wzrost około 170 cm; waga około 49 kg; sylwetka szczupła; włosy długie do pasa, ciemny blond, proste; oczy kol. szarego; uzębienie: brak zęba 3 lub 4 w górnej szczęce.
Znaki szczególne:
Blizna po ospie na czole.
Okoliczności zaginięcia:
W dniu 13 lipca 2019 r. opuściła miejsce zamieszkania udając się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Poszukiwany przez:
Komenda Powiatowa Policji w Brzesku

 

KPP Brzesko