Don't Miss
Home » Region » PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ oraz KONCERT ZESPOŁU NEW LIFE’M

PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ oraz KONCERT ZESPOŁU NEW LIFE’M

religijna_plakatJuż w najbliższą niedzielę – 21 lipca na placu przed kościołem parafialnym pw. św. Andrzeja Ap. odbędzie się XXIV Przegląd Piosenki Religijnej o „statuetkę św. Szymona z Lipnicy”. Tuż po godzinie 16.00 na scenie rozpoczną się występy uczestników, którzy wyrazili chęć udziału  w tym cieszącym się dużym zainteresowaniem przedsięwzięciu. Gościem specjalnym muzycznego popołudnia będzie zespół New Life’m, który dla wszystkich przybyłych koncertował będzie o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy!

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

New Life’m – historia zespołu sięga 1992 roku. Grupę od początku tworzą Joachim Mencel, Piotr Jankowski i Marcin Pospieszalski.

newlifePo roku dochodzi do nich Robert Cudzich i do dziś główny trzon zespołu pozostaje niezmienny. Pierwszym wokalistą zostaje Mieczysław Szcześniak. Pod koniec lat 90-tych w zespole zaczyna śpiewać Natalia Niemen, a od 2005 roku główną wokalistką jest Basia Włodarska. Artyści zagrali setki koncertów w wielkich salach teatralnych, w filharmoniach, na małych i dużych festiwalach, w klubach oraz kościołach. Zespół koncertuje nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, na Ukrainie i Słowacji. Ich piosenki zdobywały czołowe miejsca na różnych listach przebojów, a wiele z nich to szeroko znane utwory: Twoja miłość, Każdy wschód słońca, Z całej duszy, Oddaję Ci życie swe.

GDK