Nie przegap
Strona główna » Region » PWSZ zaprasza na III Targi Pracy

PWSZ zaprasza na III Targi Pracy

Niemal pięćdziesięciu wystawców dysponujących kilkudziesięcioma ofertami zatrudnienia z bardzo różnych branż – taki „magnes” dla poszukujących pracy przygotowali organizatorzy III Targów Pracy organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie. Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 kwietnia w hali sportowej uczelni.

Targi Pracy organizowane są z myślą o studentach i absolwentach tarnowskiej PWSZ. Tradycją stało się to, że organizatorom udaje się zaprosić do udziału w nich kilkudziesięciu wystawców reprezentujących bardzo różne branże.

– W tym roku udział w imprezie potwierdziły już 43 przedsiębiorstwa, firmy i instytucje. Ostateczna liczba może być jednak jeszcze większa, wciąż czekamy na potwierdzenie dwóch kolejnych wystawców – mówi organizatorka imprezy, Lucyna Krzemińska, Kierownik Biura Karier, Współpracy i Projektów PWSZ.

Tak duża liczba wystawców oznacza, że ciekawych ofert z pewnością nie zabraknie. – Trudno wymienić wszystkie, gdyż zadbaliśmy o to, by reprezentowane były bardzo różne branże. Oferta edukacyjna PWSZ jest niezmiernie szeroka, nie inaczej jest w tym przypadku – dodaje Lucyna Krzemińska.

Podczas targów nie zabraknie także licznych prezentacji, poświęconych m.in. ścieżkom kariery w branży IT, sposobom aplikacji na stanowiska w służbie zdrowia. Specyfikę swojej działalności pokażą także konkretne firmy, m.in. potentat branży farb i lakierów, firma Becker, czy Call Center Galactica.

Swój udział w imprezie potwierdzili także przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Na miejscu będą także pracować doradcy zawodowi udzielający wsparcia odnośnie właściwego przygotowania się do rozmów kwalifikacyjnych.

Warto dodać, że poprzednią edycję targów odwiedziło kilka tysięcy osób. Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz wstęp na imprezę jest oczywiście wolny.

Targi odbędą się w najbliższy czwartek, 27 kwietnia w godzinach od 10 do 13 w hali sportowej PWSZ w Tarnowie (budynek E). Więcej informacji na jej temat znaleźć można na stronie targi.pwsztar.edu.pl.

PWSZ