Don't Miss
Home » Wiadomości » Region: Gazela Biznesu dla Centrum Zdrowia Tuchów

Region: Gazela Biznesu dla Centrum Zdrowia Tuchów

gazele_biznesuSpółka znalazła się wśród najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w kraju.  Wyróżnione przedsiębiorstwa musiały przez te trzy lata zwiększać obroty i osiągać zyski. O miejscu na liście decydował procentowy przyrost przychodów w ostatnim roku. Spółka prowadząca tuchowski szpital z wynikiem 182  % znalazła się w zestawieniu jako jedyna placówka służby zdrowia z Małopolski. 

Tuchowskie Centrum doskonale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów. Tylko dwie lecznice w kraju osiągnęły lepszy wynik , a na liście znalazło się w sumie kilkadziesiąt placówek medycznych i czternaście szpitali.

top_logoW minionym roku Centrum Zdrowia Tuchów osiągnęło przychody na poziomie dwudziestu jeden i pół miliona złotych, a w ciągu ostatnich czterech lat zwiększyło je trzykrotnie. Na około stu pięćdziesięciu etatach placówka zatrudnia obecnie około dwieście pięćdziesiąt osób i jest największym pracodawcą w okolicy Tuchowa.

Pomysłodawcą i organizatorem przyznawania nagród jest redakcja dziennika Puls Biznesu. Ranking sporządza wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która weryfikuje dane finansowe przedsiębiorstw. Uroczyste odebranie nagrody nastąpi podczas specjalnej gali, która odbędzie się w Krakowie w lutym.

Dodajmy, że Centrum Zdrowia Tuchów podstawową opieką zdrowotną otacza blisko 59 tys. pacjentów na Pogórzu. Prócz szpitala spółka prowadzi Centrum Rehabilitacji, które w ubiegłym roku miało blisko 3100 pacjentów. W sumie chorzy mogą tu korzystać z trzydziestu poradni specjalistycznych, a także z uruchomionego niedawno Centrum Psychoterapii.

MK